FOTO Příběh muže, který závislost na sexu vyléčil golfem

Tiger Woods už se zase směje. Po dvou a půl letech vystoupil znovu na golfový trůn.
Triumf na turnaji Arnold Palmer Invitational PGA v Orlandu vynesl Tigerovi první místo světového žebříčku. Svou závislost na sexu, jak se zdá, vyléčil tím, co ho dostalo mezi sportovní i společenskou elitu celého světa, tedy golfem.
Je to fascinující příběh. Někdy smutný, někdy trochu nechutný, teď už zase hodný obdivu. Tiger před několika dny oznámil světu vztah s lyžařkou Lindsey Vonnovou. A štěstí v osobním životě se odráží i v jeho golfových výkonech.
Král je zpět. Woods vyhrál letos už třetí turnaj a k absolutnímu rekordu Sama Sneada, který triumfoval v kariéře dvaaosmdesátkrát, mu schází pět turnajových vavřínů.
Pojďme si ale připomenout, jak dnes sedmatřicetiletý legendární golfista spadl před třemi lety z vrcholu na samotné dno.
Foto: Reuters
Sport Reuters Sport, Reuters
26. 3. 2013 11:10
Podívejte se v obrazech na fascinující sportovní i lidský příběh fenomenálního golfisty Tigera Woodse.

Praha - Fascinující příběh Tigera Woodse pokračuje. Fenomenální golfista překonal výkonnostní propad, po nechutném rozvodu, který propíral celý svět se vyléčil se ze závislosti na sexu a znovu vystoupil na golfový trůn.

Sedmatřicetiletý Američan ovládl letos již třetí turnaj a na postu světové jedničky vystřídal Roryho McIlroye.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Biden vyslal neoficiální americkou delegaci na Tchaj-wan, Čína reagovala varováním

Americký prezident Joe Biden vyslal na Tchaj-wan neoficiální delegaci na důkaz podpory ostrovu, jež pevninská Čína považuje za svou vzbouřeneckou provincii. Tři bývalí vysoce postavení politici dorazí na Tchaj-wan ve středu. Čína už v reakci na návštěvu Spojené státy varovala, aby respektovaly princip jedné Číny a chovaly se podle něj k Tchaj-wanu, píše agentura Reuters.

Členy delegace jsou demokrat Chris Dodd, senátor za Connecticut v letech 1981 až 2011 a dva bývalí náměstci ministrů zahraničí James Steinberg z Obamovy éry a Richard Armitage z vlády republikánského prezidenta George W. Bushe, upřesňuje AP. Na Bidenovu žádost se setkají s nejvyššími představiteli Tchaj-wanu, píše CNN. Ve čtvrtek ráno se setkají s prezidentkou Cchaj Jing-wen, uvádí Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy