FOTO Poznali byste, že rodila? Špotáková je jako dorostenka

Barbora Špotáková má po porodu skvělou postavu. Podívejte se na galerii.
Barbora Špotáková v Nymburce ukázala, že se porod na její postavě ani trochu nepodepsal.
Barbora Špotáková a Lukáš Novotný.
Zuzana Hejnová se na světový šampionát připravuje s muži.
Fakt, že vystoupila z tréninkového týmu "rychlých holek", se na její výkonnosti pozitivně podepsal.
Foto: CPA Eduard Erben
Sport Eduard Erben, Sport
30. 7. 2013 15:55
Podívejte se na fotogalerii z Nymburka, kde se čeští atleti připravují na světový šampionát.

Nymburk - Čeští atleti se v Nymburce připravují na světový šampionát. Zuzana Hejnová trénuje s muži, Jan Železný dává zabrat Vítězslavu Veselému a podívat se přišla i Barbora Špotáková s partnerem a potomkem.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 10 minutami

RegioJet opět smí jezdit mezi Budějovicemi, Krumlovem a Pískem. Kraj se za zákaz omluvil

Žluté autobusy firmy RegioJet budou od 22. ledna znovu vozit cestující mezi městy v jižních Čechách bez omezení. Firma nesměla od poloviny prosince převážet lidi, kteří jedou z Českých Budějovic do Českého Krumlova nebo Písku. Jihočeský kraj to firmě zakázal, podmínil tím novou licenci. Kraj po kritice své rozhodnutí změnil, firma zažádala o novou licenci a získala ji. Ve čtvrtek to v tiskové zprávě sdělila manažerka dopravy firmy RegioJet Kristýna Slezáková.

S autobusy Student Agency jezdily na těchto trasách stovky lidí do práce nebo do školy. Zákaz kraje vyvolal řadu negativních reakcí a ten své stanovisko změnil. RegioJet hned požádal o vydání nové licence a od této soboty plně obnoví vnitrokrajskou přepravu cestujících na lince Praha - Písek - České Budějovice - Český Krumlov.

Podle kraje byl zákaz chybou firmy Jikord, která je jihočeským koordinátorem dopravy. Zaměstnanci Jikordu udělali špatné rozhodnutí, bez vědomí krajského úřadu, uvedl ve čtvrtek na Facebooku jihočeský hejtman Martin Kuba (ODS). 

Zdroj: ČTK
před 30 minutami

Polský výrobce léčiv Polpharma chce převzít českou Zentivu, píše Reuters

Největší polský výrobce léčiv Polpharma pracuje na nabídce na převzetí českého rivala Zentiva za čtyři miliardy dolarů. Uvedly to zdroje agentury Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy