FOTO Novotná povzbuzovala marně, Krejčíková na Spartě padla

Tenisová legenda Jana Novotná v rozhovoru se svou osmnáctiletou svěřenkyní Barborou Krejčíkovou. Rady wimbledonské vítězky však 18leté naději k výhře proti Američance Brengleové nepomohly.
Jana Novotná byla před zápasem Barbory Krejčíkové s Madison Brengleovou v dobré náladě. Její svěřenkyně, aktuálně 317. hráčka žebříčku WTA, totiž v neděli ve 2. kole kvalifikace suverénně porazila třetí nasazenou tenistku kvalifikace a osmifinalistku French Open Arantxu Rusovou z Nizozemska.
Novotné, vítězce Wimbledonu z roku 1998, se podařilo rozesmát i Krejčíkovou, která stejně jako Novotná pochází z Brna.
Poté se trojnásobná medailistka z olympijských her posadila do hlediště...
...a velmi energicky svou svěřenkyni povzbuzovala.
Foto: CPA Eduard Erben
Jaroslav  Šindelář Jaroslav Šindelář, Eduard Erben
12. 5. 2014 19:00
Po dlouhé době se v Česku objevila wimbledonská vítězka z roku 1998 Jana Novotná. Ovšem tentokrát to nebylo z důvodu odehrání exhibičního duelu, ale proto, že od února vede Barboru Krejčíkovou.

Praha - Po dlouhé době se v Česku objevila wimbledonská vítězka z roku 1998 Jana Novotná. Ovšem tentokrát to nebylo z důvodu odehrání exhibičního duelu, ale proto, že od února vede jinou rodačku z Brna, Barboru Krejčíkovou.

Osmnáctiletá česká naděje na Sparta Prague Open v pražské Stromovce sice v neděli postoupila v kvalifikaci přes favorizovanou Nizozemku Arantxu Rusovou, do hlavní fáze soutěže se však nedostala, protože v pondělí nestačila na o šest let starší Američanku Madison Brengleovou.

 

Právě se děje

Další zprávy