FOTO Novotná povzbuzovala marně, Krejčíková na Spartě padla

Tenisová legenda Jana Novotná v rozhovoru se svou osmnáctiletou svěřenkyní Barborou Krejčíkovou. Rady wimbledonské vítězky však 18leté naději k výhře proti Američance Brengleové nepomohly.
Jana Novotná byla před zápasem Barbory Krejčíkové s Madison Brengleovou v dobré náladě. Její svěřenkyně, aktuálně 317. hráčka žebříčku WTA, totiž v neděli ve 2. kole kvalifikace suverénně porazila třetí nasazenou tenistku kvalifikace a osmifinalistku French Open Arantxu Rusovou z Nizozemska.
Novotné, vítězce Wimbledonu z roku 1998, se podařilo rozesmát i Krejčíkovou, která stejně jako Novotná pochází z Brna.
Poté se trojnásobná medailistka z olympijských her posadila do hlediště...
...a velmi energicky svou svěřenkyni povzbuzovala.
Foto: CPA Eduard Erben
Jaroslav  Šindelář Jaroslav Šindelář, Eduard Erben
12. 5. 2014 19:00
Po dlouhé době se v Česku objevila wimbledonská vítězka z roku 1998 Jana Novotná. Ovšem tentokrát to nebylo z důvodu odehrání exhibičního duelu, ale proto, že od února vede Barboru Krejčíkovou.

Praha - Po dlouhé době se v Česku objevila wimbledonská vítězka z roku 1998 Jana Novotná. Ovšem tentokrát to nebylo z důvodu odehrání exhibičního duelu, ale proto, že od února vede jinou rodačku z Brna, Barboru Krejčíkovou.

Osmnáctiletá česká naděje na Sparta Prague Open v pražské Stromovce sice v neděli postoupila v kvalifikaci přes favorizovanou Nizozemku Arantxu Rusovou, do hlavní fáze soutěže se však nedostala, protože v pondělí nestačila na o šest let starší Američanku Madison Brengleovou.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 12 minutami

Vláda schválila návrh na podání žaloby na neplatnost rozhodnutí Evropské komise, podle nějž má ČR vrátit zhruba miliardu za zemědělské dotace.

Vláda schválila návrh na podání žaloby na neplatnost rozhodnutí Evropské komise, podle nějž má ČR vrátit zhruba miliardu za zemědělské dotace.

Zdroj: ČTK
Další zprávy