FOTO Norský den v Itálii, lyžařské MS v režii jediné země

Prohlédněte si fotografie z hektického sobotního dění na MS v klasickém lyžování ve Val di Fiemme, které totálně ovládli lyžaři s Norska.
Sobotní program měl na úvod skiatlon žen na 2x7,5 km, který začal startem klasiky v několika stopách.
Marit Björgenová (vpravo) si doběhla pro jubelijní desáté světové zlato, za ní finišuje druhá Therese Johaugová, která ztratila 3,4 vteřiny.
Björgenová vyhrála ve Val di Fiemme už své třetí zlato: dvě letos a jedno už v roce 2003 ve sprintu.
Therese Johaugová (vlevo) gratuluje vítězné krajance Marit Björgenové.
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
24. 2. 2013 7:00
Prohlédněte si fotografie z hektického sobotního dění na MS v klasickém lyžování ve Val di Fiemme, které totálně ovládli lyžaři s Norska.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 56 minutami

Exploze v domě v Göteborgu si vyžádala více než dvě desítky zraněných

Více než dvě desítky zraněných si v úterý ráno ve švédském Göteborgu vyžádala exploze a následné požáry v několika obytných domech. Několik postižených je zraněno vážně. Co výbuch způsobilo, zatím není jasné, nicméně podle policie nešlo o nehodu, informovala švédská média.

Podle aktuálních údajů bylo do nemocnic dopraveno 16 zraněných ve věku od 10 do 80 let. Podle mluvčí göteborské univerzitní nemocnice Ingrid Fredrikssonové je stav čtyř hospitalizovaných, tří žen a jednoho muže, vážný.

Podle göteborské záchranné služby exploze zasáhla několik bytů a schodiště. Následný požár se rozšířil na přilehlé domy. Evakuováno z nich bylo několik stovek lidí, někteří skákali v panice z oken, sdělil televizi SVT velitel zasahujícího týmu záchranářů Jon Pile. Požár zatím stále není uhašený a hoří na několika podlažích.

Zdroj: ČTK
Další zprávy