FOTO Na vícebojařky dohlížel na Kladně Šebrle se synem

FOTO Na vícebojařky dohlížel na Kladně Šebrle se synem
Vládkyní kladenského mítinku se stala Ukrajinka Hanna Melnyčenková, která vyhrála nejlepším letošním výkonem 6416 bodů.
Na svůj úspěch zadělala již v prvním dnu, ten druhý pak začala triumfem v dálce - 649 centimetrů.
Celkově druhá Polka Polka Karolina Tyminská získala 6360 bodů.
Na třetí pozici pak skončila česká zástupkyně Eliška Klučinová, která nasbírala celkem 6190 bodů...
Foto: CPA Eduard Erben
Sport Eduard Erben, Sport
9. 6. 2013 20:15
Podívejte se na galerii z kladenského vícebojařského mítinku IAAF World Challenge v Kladně.

Kladno - Podívejte se na galerii z kladenského vícebojařského mítinku IAAF World Challenge v Kladně. Mezi diváky mimo jiné nechyběla legenda tohoto sportu Roman Šebrle se svým synem Štěpánem.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 39 minutami

Soud potvrdil osvobození exministra Bárty v kauze vynesení odposlechů BIS

Osvobození bývalého předsedy Věcí veřejných Víta Bárty a někdejšího zpravodajce Jana Petržílka v kauze vynesení odposlechů z Bezpečnostní informační služby (BIS) je pravomocné. Ve čtvrtek to potvrdil pražský vrchní soud, který zamítl odvolání státního zástupce. V medializovaných odposleších se tehdejší pražský primátor Pavel Bém (ODS) a lobbista Roman Janoušek oslovovali "Mazánku" a "Kolibříku".

Nahrávky, které v březnu 2012 zveřejnila Mladá fronta Dnes, naznačovaly Janouškův vliv na kroky hlavního města pod Bémovým vedením. Obžaloba tvrdila, že o obstarání nahrávek požádal Bárta zpravodajce BIS Petržílka v roce 2009. Petržílek Bártovi podle státního zástupce následně předal 159 audiozáznamů, které byly v režimu "důvěrné". Muži vinu odmítali.

Zdroj: ČTK
před 57 minutami

Na D8 směrem na Prahu se střetla dodávka s kamionem, dva lidé nepřežili

Na 45. km dálnice D8 ve směru na Prahu se ve čtvrtek v poledne střetla dodávka s kamionem. Dva lidé nehodu nepřežili a jedna osoba utrpěla zranění. Chvíli před tím se stala nehoda na 44,5 kilometru opačným směrem, dva lidé jsou zranění. Dálnice je v obou směrech uzavřená. Policejní mluvčí Pavla Kofrová řekla, že bude průjezdná zhruba v 16:00.

"Dálnice je uzavřená v obou směrech, policie dopravu odklání," řekla Kofrová. Při druhé nehodě se podle ní převrátilo vozidlo SUV.

Zdroj: ČTK
Další zprávy