Zásnuby i noví potomci. Projděte si šťastné tenisové páry

Ve světě tenistu se to jen hemží krásnými ženami a šťastnými páry. Projděte si je v naší galerii.
Poslední dobou se to v životech českých i světových tenistů hemží šťastnými událostmi. Přicházejí zásnuby i rození potomků.
Co se týče zásnub, to je případ Tomáše Berdycha, který na Letošním Melbourne požádal o ruku Ester Sátorovou.
Pokud Sátorová zrovna na turnaji nepodporuje svého partnera, věnuje se modelingu.
Lukáše Rosola potkala ona druhá šťastná událost...
Foto: Facebook Ester Sátorové
Sport Sport
25. 1. 2015 13:28
Podívejte se na rozsáhlou fotogalerii krásných manželek a přítelkyň špičkových tenistů.

Podívejte se na rozsáhlou fotogalerii krásných manželek a přítelkyň špičkových tenistů.

 

Právě se děje

před 29 minutami

Koruna posiluje proti euru nejvíce od června 2008

Koruna posiluje proti euru nejvíce od června 2008. Od začátku listopadu posílila z 27,18 Kč/EUR na na 26,16 Kč za euro, což je nárůst o téměř čtyři procenta. Pokud si koruna udrží do konce měsíce své zisky, půjde o největší měsíční nárůst od června roku 2008, kdy posílila o 4,5 procenta. Uvedl to analytik Purple Trading Štěpán Hájek.

Listopad přinesl podle něj největší zklidnění do ekonomiky a na finanční trhy. Velmi slibné reporty od tří biotechnologických společností slibují brzký příchod vakcíny, který by mohl ukončit obavy o zdravotnický systém a zastavit zavádění plošných restrikcí. "Na trzích nastala zatím největší rotace z bezpečných aktiv do těch rizikovějších a jedním z největších vítězů je právě česká koruna," uvedl.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Výbuch ve městě Ghazní zabil nejméně 26 afghánských vojáků

Nejméně 26 lidí přišlo dnes o život a dalších 17 utrpělo zranění při mohutné explozi ve městě Ghazní, které je správním střediskem stejnojmenné provincie na východě Afghánistánu. Informovaly o tom tiskové agentury citující místní zdroje.

Agentura Ariana news s odvoláním na představitele městské nemocnice napsala, že všichni mrtví i zranění jsou vojáci afghánské armády. Podle prvních informací šlo zřejmě o explozi nálože nastražené v automobilu, který stál u základny ozbrojených sil. Agentura Nová Čína zmínila, že explozi předcházela v místě střelba.

Zdroj: ČTK
Další zprávy