FOTO Maratonec Fauja Singh končí kariéru. Ve 101 letech

Nejstarší maratonec světa Fauja Singh ukončil kariéru. Seznamte se v galerii s životem a osudy milovníka dálkových běhů s kořeny v Indii a bydlištěm v Londýně.
Nejstarší maratonec, bitský Ind Fauja Singh, se v neděli na desetikilometrové trati v rámci Hongkongského maratonu rozloučil se závody
Singh začal s běháním teprve před 13 lety...
...poté, co mu zemřela manželka a syn.
Běháni umožnilo negramotnému farmáři z Paňdžábu poznat svět a bydlet v pětihvězdičkových hotelech.
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
25. 2. 2013 9:45
Nejstarší maratonec světa Fauja Singh ukončil kariéru. Seznamte se v galerii s životem a osudy milovníka dálkových běhů s kořeny v Indii a bydlištěm v Londýně.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 23 minutami

Letový provoz nad Českem loni klesl na 361.522 letů. Je to nejméně za téměř 20 let

Letový provoz nad Českem loni klesl na 361 522 letů. Oproti období před krizí jde o pokles zhruba o 57 procent, zároveň je to nejméně za téměř 20 let.

Zdroj: Ekonomika
před 34 minutami

Maltská kandidátka Roberta Metsolaová byla zvolena předsedkyní Evropského parlamentu

Maltská lidovecká poslankyně Roberta Metsolaová, kandidátka nejsilnější lidovecké frakce, byla v úterý zvolena novou předsedkyní Evropského parlamentu. Získala 458 hlasů z celkem 690 odevzdaných. Ve svém úvodním projevu připomněla odkaz Václava Havla.

Švédská zelená poslankyně Alice Bahová Kuhnkeová získala 101 hlasů a španělská kandidátka krajní levice Sira Regová 57 hlasů. Celkem 74 odevzdaných hlasů bylo neplatných. Polský konzervativec Kosma Zlotowski svou kandidaturu na poslední chvíli stáhnul.

Zdroj: ČTK
Další zprávy