FOTO Tady je Maturovo! V Harrachově mu ulétl jen Schlieri

Jan Matura si v Harrachově vylétal dvě umístění na stupních vítězů. Podívejte se na galerii.
Další ze splněných snů. Jan Matura prožívá ve třiatřiceti letech nečekanou pohádku. V Harrachově jí vyšperkoval dvěma "medailovými" umístěními.
Jan Matura a jeho let nad mamutím můstkem v Harrachově. V neděli nejprve třetí, poté druhý.
Fenomenální Gregor Schlierenzauer po svém prvním vítězství imitoval hru na kytaru. Místo hudebního nástroje použil lyže.
Nejlepší skokan na lyžích v historii. Gregor Schlierenzauer v Harrachově překonal legendárního Fina Mattiho Nykänena.
Foto: Reuters
Sport Reuters Sport, Reuters
3. 2. 2013 23:10
Podívejte se na galerii z nedělních závodů Světového poháru v letech na lyžích v Harrachově.
 

Právě se děje

před 11 minutami

Biden se dohodl se senátory, investice do infrastruktury dosáhnou 600 miliard dolarů

Americký prezident Joe Biden ve čtvrtek po mnoha týdnech jednání mezi Bílým domem a Kongresem ohlásil dosažení dohody ohledně investic do infrastruktury. Podle deníku The New York Times a agentury AP se zřejmě přiklonil k plánu od skupiny složené z demokratických i republikánských senátorů, který počítá s novými výdaji ve výši skoro 600 miliard dolarů (skoro 13 bilionů Kč).

"Máme dohodu," prohlásil prezident při netradičním vystoupení na příjezdové cestě Bílého domu v doprovodu několika senátorů, s nimiž předtím jednal. Mnoho detailů zatím není k dispozici. Na twitteru Biden uvedl, že nový infrastrukturní plán "vytvoří miliony amerických pracovních míst". Ohlášený balíček je zřejmě výrazně menší oproti plánu s investicemi a daňovými úlevami v celkovém objemu 2,3 bilionu dolarů, s nímž Biden přišel na konci března.

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 37 minutami

Dálnici D7 na Kladensku uzavřela nehoda dvou aut, pět lidí je zraněných

Dálnici D7 na 12. kilometru ve směru na Slaný na Kladensku vpodvečer uzavřela nehoda dvou osobních aut. Pět lidí včetně malého dítěte utrpělo zranění, řekla mluvčí krajských hasičů Dagmar Zemanová. Opravila tak původní informace o třech havarovaných autech a čtyřech zraněných.

"Dispečink to upřesňoval. Bylo tam pět zraněných, z toho jedno dítě ve věku do jednoho roku," uvedla Zemanová.

Podle policejní mluvčí Markéty Johnové byla nehoda hlášena krátce po 17:45, auta bourala mezi kilometry 12 až 12,5 ve směru na Chomutov. Dálnice je neprůjezdná mezi 9. a 18. kilometrem. Na místě přistával vrtulník záchranné služby.

Zdroj: ČTK
Další zprávy