FOTO Krev, pot i krása aneb Parádní "bojovka" na Podviňáku

Heroes Gate 9 opět kromě tvrdých pěstí a ještě tvrdších mužů v ringu nabídl i krásu v podobě sličných hostesek.
Již podeváté se v pátek 28. prosince 2012 sešli fanoušci bojových sportů, aby si užili galavečer pod hlavičkou promotérské společnosti našeho předního boxera Ladislava Kutila - Heroes Gate. Tentokrát opět v oblíbené hale Sparty na Podvinném mlýně. Dívky jsou již nastoupené v ringu, pojďme na to...
...
Prvním z osmi duelů galavečera byl ultimátní souboj mezi Filipem Mackem (v žlutých trenýrkách) a Danielem Kmegym. Duel ve druhém kole zvládá nakonec lépe po boji na zemi druhý jmenovaný - maďarský fighter.
Antonín Vavrda Antonín Vavrda
31. 12. 2012 7:00
Podívejte se na galerii z devátého pokračování oblíbeného série galavečerů bojových sportů pod názvem Heroes Gate.

Předposlední sjezd SP vyhrál Kriechmayr, Feuz má na dosah glóbus

Předposlední sjezd sezony Světového poháru v rakouském Saalbachu vyhrál domácí lyžař Vincent Kriechmayr. Druhé místo obsadil Švýcar Beat Feuz a před finále seriálu v Lenzerheide se přiblížil zisku čtvrtého malého křišťálového glóbu za sjezd za sebou. Jediný český zástupce na startu Jan Zabystřan obsadil poslední 52. místo.

Kriechmayr navázal na úspěšné vystoupení z nedávného mistrovství světa, kde získal zlato v super-G a ve sjezdu. Feuze porazil o 17 setin sekundy a ve Světovém poháru si připsal deváté vítězství. Ve sjezdu se radoval teprve potřetí a poprvé od předloňského ledna.

"Nikdo sice netvrdil, že jsem se mistrem světa stal omylem, ale chtěl jsem titul tady potvrdit," řekl Kriechmayr. "Ve Světovém poháru mi sjezdy dlouho nevycházely, ale poslední dva jsem odjel výborně. Dnes jsem jel od začátku dobře takticky a celou dobu jsem držel dobrou rychlost," dodal.