FOTO Krev, emoce a brutální knockout pro charitu!

Vítězný Mike Alvarado (i takhle může vypadat zasloužený vítěz boxerského duelu)
Hlavním tahakém galavečera v Las Vegas bylo opětovné setkání Američana Mika Alvarada (na snímku) s krajanem Brandonem Riosem. Odveta za porážku v prvním souboji Alvaradovi vyšla skvěle, když si tentokrát připsal vítězství na body a navrch pás prozatímního šampióna WBO v lehkém velteru. Cesta k triumfu ale byla hodně trnitá...
Oba boxeři totiž opět rozjeli drtivou přestřelku, která mohla jen stěží nechat v klidu fanoušky v hale a také u televizních obrazovek.
Obranu totiž ani jeden z tvrďáků příliš netrénuje a tak se v Mandalay Bay Hotel & Casinu rozjela nefalšovaný šerm pěstí, kdy odpověd na kombinaci soupeře byla kombinace druhého z boxerů...
...A nikoliv nesmyslné tančení či snad ústup.
Foto: Reuters
Antonín Vavrda Antonín Vavrda
1. 4. 2013 7:00
Sobotní noc nabídla fanouškům boxu dva parádní galavečery - v Monaku knockoutoval ve 3. kole Gennadij Golovkin Nobuhira Išidu, v Las Vegas si to rozdali Brandon Rios a Mike Alvarado.

Praha - Sobotní noc nabídla fanouškům boxu dva parádní galavečery - v Monaku knockoutoval ve 3. kole kazašský ranař Gennadij Golovkin japonského samuraje Nobuhira Išidu, v Las Vegas pak v další epické bitvě srovnal účty s Brandonem Riosem jeho krajan Mike Alvarado.

Obě gala ale nenabídly jen box. V Monaku si to bijci rozdávali pro dobrou věc - charitativní organizaci slavného jihoafrického vůdce Nelsona Mandely, na jehož počest se sem vítězové zápasů vrátí 18. července, tedy v den jeho 95. narozenin.

V Las Vegas viděli fanoušci přehlídku hvězd let minulých i současných ze světa šestnácti provazů v čele s Mikem Tysonem, v ringu pak měření sil dvou bitkařů, které stejně jako jejich první střet starý necelých šest měsíců vstoupilo do historie šermu pěstí.

Příjemnou zábavu při prohlížení následující galerie...

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 2 hodinami

Tripartita se mimořádně sejde začátkem února, projedná nový návrh rozpočtu

Tripartita se v únoru mimořádně sejde kvůli novému návrhu státního rozpočtu. S odbory a zaměstnavateli budou pravidelně jednat také ekonomičtí ministři. Jejich pravidelné porady se obnoví. Po jednání tripartity to na tiskové konferenci řekl premiér Petr Fiala (ODS). Tripartita zasedla poprvé po nástupu nového kabinetu.

Původní verzi státního rozpočtu, kterou připravila ještě bývalá vláda Andreje Babiše (ANO), Fialův kabinet přepracovává. Plánovaný schodek 376 miliard korun chce dostat pod 300 miliard. Stát hospodaří nyní v rozpočtovém provizoriu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy