FOTO Krásné i dravé dívky, krvavá výhra "Číňana"

FOTO Krásné i dravé dívky, krvavá výhra "Číňana"
... Ale také neméně svůdné tanečnice u tyčí.
Takže pokud se nic nedělo v oktagonu - což ale bylo jen výjimečně - fanoušci se rozhodně nenudili. A nic na tom nezměnil ani zhruba hodinový, nezaviněný výpadek elektřiny.
Viděli drsné bitvy chlapů jako hory, diskvalifikaci...
Krev...
Foto: Filip Škeřík/extraround.cz
Antonín Vavrda Antonín Vavrda, Filip Škeřík/extraround.cz
16. 2. 2014 14:00
Galerie z galavečeru ultimátních zápasů v Příbrami.

Galerie z pátečního galavečeru ultimátních zápasů v Příbrami, který pod hlavičkou GCF Challenge: Back in the Fight 3 organizoval Michal "Háša" Hamršmíd. A že se bylo nač dívat v ringu, i mimo něj, o tom netřeba pochybovat.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 7 hodinami

Po střelbě v Liberci zemřela žena, muže lékaři převezli do nemocnice

Po střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili do nemocnice. Uvedl to mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté. Televize CNN Prima News uvedla, že zemřel i zraněný muž.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v neděli odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zdroj: ČTK
Další zprávy