FOTO Krása umí být drsná. Křehké ženy v tvrdých sportech

Jsou krásné, ale dělají tvrdé sporty. Prohlédněte si fotogalerii.
Půvabná Danica Patricková patří mezi nejoblíbenější americké sportovkyně. Je automobilovou závodnicí.
Ronda Rouseyová je první Američankou, která získala olympijskou medaili v judu (LOH 2008 v Pekingu), aby se následně stala šampionkou ultimátních soubojů v UFC a jednou z nejpopulárnějších bojovnic světa.
Fotbalová brankářka Hope Solo.
Katy Storieová patří mezi nejúspěšnější ragby hráčky Anglie, se kterou jako kapitánka vyhrála čtyřikrát v řadě Pohár šesti národů.
Foto: Aktuálně.cz
Sport Sport, pol
25. 4. 2014 23:25
Hokej, ragby nebo bojové sporty už dávno nejsou výsadou mužů. S pukem na ledě si poradí i zástupkyně něžného pohlaví.

Praha – Hokej, ragby nebo bojové sporty už dávno nejsou výsadou mužů. S pukem na ledě i soupeřkou v ringu si poradí i zástupkyně něžného pohlaví. Následující galerie je toho důkazem.   

 

Právě se děje

před 47 minutami

V Rusku zatkli pracovníka vesmírné agentury Roskosmos, podezírají ho ze špionáže

V Rusku byl kvůli podezření ze špionáže zadržen poradce generálního ředitele vesmírné agentury Roskosmos. Zatčení Ivana Safronova ale podle tiskového oddělení Roskosmos a podle Kremlu nesouvisí s jeho současným zaměstnáním. Safronov v minulosti pracoval jako redaktor listů Kommersant a Vedomosti. Podle agentury Ria Novosti ruská tajná služba FSB tvrdí, že Safronov předával informace jedné ze zemí Severoatlantické aliance. Agentura TASS uvedla, že pokud bude shledán vinným, hrozí mu až 20 let vězení.

Roskosmos oznámil, že proti Safronovovi, který je poradcem generálního ředitele agentury Dmitrije Rogozina, bylo vzneseno obvinění z vlastizrady a v současnosti probíhá vyšetřování. FSB později vydala prohlášení, podle něhož Safronov tajné službě jedné ze zemí NATO předával informace o "vojenské a technické spolupráci, obraně a bezpečnosti Ruské federace".

Ruská tisková agentura Interfax uvádí, že podle jejího zdroje by zadržení Safronova mohlo souviset s jeho předchozí žurnalistickou prací a s publikovanými články na armádní témata. Mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov řekl, že zatčení Safronova s jeho novinářskou prací souvislost nemá.

Zdroj: ČTK
Další zprávy