FOTO Krása, slzy i bolest. Takové bylo ME v atletice

Prohlédněte si nejkrásnější fotografie z halového mistrovství Evropy v atletice, které hostil švédský Göteborg.
Česká výprava se na halovém ME ve švédském Göteborgu rozhodně neztratila, když si domů odváží pětici medailových výsledků.
Ambice naplnily například ´Rychlý holky´´. Kvarteto Lenka Masná, Zuzana Hejnová, Denisa Rosolová a Jitka Bartoníčková doběhlo ve štafetě na 4x400 metrů třetí.
Běžec Pavel Maslák suverénně vyhrál závod na 400 metrů.
Švédským atletům se domácí půdě dařilo, Tak například výškařky Emma Greenová-Tregarová a  Ebba Jungmarková obsadily třetí, resp. druhé místo.
Ebba Jungmarková útočila dokonce na zlato...
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
3. 3. 2013 23:15
Prohlédněte si nejkrásnější fotografie z halového mistrovství Evropy v atletice, které hostil švédský Göteborg.
 

Právě se děje

před 39 minutami

Útočník s nožem na jihovýchodě Francie zabil dva lidi, dalších sedm zranil

Dva lidi dnes zabil útočník s nožem na jihovýchodě Francie. Dalších sedm osob je zraněno, z toho nejméně jedna je ve vážném stavu. Informuje o tom agentura AFP s odvoláním na zdroje blízké vyšetřování. Podezřelým z útoku je 33letý muž, který by zadržen. Motiv jeho činu je zatím neznámý.

Útočník podle zdrojů zaútočil dnes ráno ve městě Romans-sur-Isère v jednom z místních obchodů a před ním, kde stáli ve frontě zákazníci.

Podle místních médií je zadržený súdánský občan, který žádal ve Francii o azyl. Policie ho zadržela na místě. Případ zkoumá také francouzské zastupitelství pro boj s terorismem, podle některých zdrojů muž údajně při útoku křičel Alláhu akbar (arabsky Bůh je veliký).

Zdroj: ČTK
Další zprávy