FOTO Krach golfistek v Dýšině. Žádná Češka nebude ve finále

Podívejte se na obrázky ze sobotního druhého kola turnaji série Ladies European Tour u Plzně. Češkám se nedařilo.
Českým golfistkám se letos na plzeňské Dýšině moc nedařilo.
Do finále totiž neproklouzla ani největší naděje Klára Spilková.
Devatenáctiletá Spilková letos skončila třikrát na turnaji okruhu LET v desítce, ale na Dýšině se jí nedařilo skórovat.
Páteční první kolo zahrála za +2 a v sobotu musela dotahovat, aby prošla do finále. Zahrála ale jen v paru, což nestačilo.
Sport ČTK Sport, Eduard Erben, ČTK
26. 7. 2014 20:30

Dýšina - Golfistka Klára Spilková si nezahraje na turnaji série Ladies European Tour u Plzně finále. Domácí naděje měla po dvou kolech Sberbank Golf Masters skóre +2, obsadila 75. místo a neprošla cutem, který byl na hranici paru. Nedělní kolo si nezahraje ani jedna z dvanácti Češek v turnaji.

Po druhém kole vede na hřišti Golf Parku Plzeň Dýšina Francouzka Julie Grecietová se skóre -12. O ránu zpět je finská hráčka Finka Ursula Wikströmová.

Podívejte se na obrázky ze sobotního kola v naší galerii.