FOTO Konečného stáj spojila síly s erotickým časopisem

FOTO Konečného stáj spojila síly s erotickým časopisem
Při vážení ženských zápasů, kdy jeden z nich obstará domácí kráska Christina Hammerová a mladá Mexičanka Carmen Garcíová, tak bylo skutečně těžké nejen pro fotografy, aby se soustředili na svojí práci.
Hammerová patří mezi nejkrásnější boxerky světa...
...A to samé platí i pro její parťačku Ramonu Kühneovou. Tato "dračice" a milovnice rychlých motorek, kterou trénuje její manžel, bude v pátek večer ve Frankfurtu obhajovat své tři tituly mistryně světa proti Maďarce Renatě Dömsödiové. Tu už jednou před více jak rokem a půl porazila a čtyřiatřicetiletá tvrďačka slibuje odvetu.
O rok mladší Kühneová je ale přesto velkou favoritkou souboje. Jistě není bez zajímavosti, že kromě jiného upravují boxerské federace i pásy. Pás, který drží v rukou Kühneová není tentýž, jakým se například loni v dubnu v Brně chlubil Lukáš Konečný, přestože se jedná o mistrovský titul stejné organizace.
Foto: Team SES / P. Gercke
Antonín Vavrda Team SES / P. Gercke, Antonín Vavrda
5. 12. 2013 22:06
Podívejte se na galerii ze čtvrtečního boxerského vážení v německém Frankfurtu.

Podívejte se na galerii ze čtvrtečního boxerského vážení v německém Frankfurtu. Toho se sice nezúčastnili žádné globálně známé tváře světa šestnácti provazů, zajímavé bylo ale něco trochu jiného.

Stáj SES Boxing, která aktuálně platí za jednu z největších u našich západních sousedů představila při této příležitosti svého nového sponzora. Kdo jím je? To zjistíte, když se pečlivě zadíváte na trička sličných hostesek...

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 52 minutami

Kandidát ODS na senátora v Ústí nad Orlicí Kopecký odstoupil, pil před jízdou

Kandidát ODS na senátora v obvodu Ústí nad Orlicí Josef Kopecký se vzdal kandidatury. Řídil auto pod vlivem alkoholu, uvedl na facebooku. Dodal že kdyby se nevzdal kandidatury, mohl by ohrozit ODS.

"Po několika měsících kampaně jsem se rozhodl vzdát se kandidatury z osobních důvodů. Tím důvodem je prostý fakt, že na konci minulého týdne jsem udělal naprostou hloupost a sedl si za volant po požití několika piv. Bylo to na kratinkou vzdálenost, v noci na prázdné ulici, neboural jsem, nikoho jsem neohrozil. I tak je to ale neomluvitelné," uvedl na svém facebookovém profilu.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Německo podle kancléře Scholze zvažuje, jestli zatím nezachová jaderné elektrárny

Německo zvažuje, zda má smysl ponechat své tři poslední jaderné elektrárny ještě v provozu. Ve čtvrtek to na tiskové konferenci prohlásil kancléř Olaf Scholz. Německo původně plánovalo odstavit reaktory na konci letošního roku, čímž by země definitivně zastavila výrobu energie z jádra. Kvůli energetické krizi vyvolané ruskou invazí na Ukrajinu ale řada politiků včetně těch vládních požaduje pozdější odchod od nukleární energetiky.

Scholz na úvod konference řekl, že největší výzvou nejen pro Německo zůstává ruský vpád na Ukrajinu a jeho dopady. "Hlavním cílem vlády je nezávislost Německa na fosilních zdrojích energie," řekl s tím, že důvody jsou ekologické i bezpečnostní. Kvůli válce jsou nyní nejisté dodávky ruského plynu do Evropy.

Zdroj: ČTK
Další zprávy