FOTO Koho povzbuzují nejkrásnější roztleskávačky roku?

Který tým v roce 2012 podoporovaly v americkém fotbale nejkrásnější roztleskávačky?
Začítmůžeme u vánočních roztleskávaček Cincinnatti Bengals (NFL)
Neméně vánoční oděv zvolily cheerleaders Oklahoma City Thunder (NBA)
A vánočně umí salutovat i cheerleaders Tennessee Titans (NFL)
A ještě zachumlaná povzbuzovačka Cincinnatti Bengals (NFL)
Foto: Reuters
Sport Reuters Sport, Reuters
26. 12. 2012 8:00
Podívejte se na fotogalerii zámořských roztleskávaček (cheerleaders), které zpestřují divákům zápasy americké NFL, kanadské CFL a univerzitní NCAA.

Praha - Podívejte se na fotogalerii zámořských roztleskávaček (cheerleaders), které zpestřují divákům zápasy americké NFL, kanadské CFL a univerzitní NCAA.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Provoz na trati mezi Berounem a Prahou zastavil požár vlaku ve stanici Karlštejn

 Provoz na železniční trati mezi Berounem a Prahou zastavil v úterý ráno požár osobního vlaku ve stanici Karlštejn. Průvodčí se lehce nadýchal zplodin, jinak se událost obešla bez zranění. Doprava na trati byla zhruba na hodinu zcela přerušena, poté začaly jezdit vlaky po dvou nezávislých kolejích a provoz byl dál omezen. Ráno hasiči likvidovali také požár nákladního vagonu v Dolních Beřkovicích na Mělnicku, vyplynulo z informací hasičů a Správy železnic.

Událost v Karlštejně byla hlášena před 8:00. "Jednalo se o požár vagonu rychlíku společnosti Arriva. Ve vagonu cestovalo přibližně 30 lidí, všichni byli evakuováni ještě před příjezdem hasičů," řekl mluvčí středočeských hasičů Jan Sýkora. Podle Správy železnic šlo o požár motorové jednotky, příčinu a okolnosti vyšetřovatelé zjišťují.

Zdroj: ČTK / BBC News
Další zprávy