FOTO Kličko nejdříve zdemoloval a pak rozplakal Pianetu

FOTO Kličko nejdříve zdemoloval a pak rozplakal Pianetu
Tradiční nástup Vladimira Klička na písničku "Can´t stop" od Red Hot Chilli Peppers, při kterém předvedl šampión naprosté soustředění. Už jen tímto dokáže mnohdy své soupeře rozhodit...
Pianeta sice do zápasu vstoupil nebojácně, jenže když jej šampión poslal poprvé ve čtvrtém kole po parádní zadním direktu k zemi, bylo o osudu zápasu de facto jasno.
Psychicky i fyzicky zlomený bijec, který před třemi lety překonal rakovinu, dokázal ještě vzdorovat další dvě kola...
...Jenže v závěru šestého dějství už nebylo úniku.
Foto: Reuters
Podívejte se na fotogalerii ze zápasu o pozici absolutního světového šampióna těžké váhy mezi Vladimirem Kličkem a Franceskem Pianetou.

Mannheim - Boxerská těžká váha zažila v sobotu večer další úspěšnou - již čtrnáctou v řadě - obhajobu titulu mistra světa v podání ukrajinského obra Vladimira Klička. Jeho jubilejní šedesátou obětí v profiringu se stal Němec si italským bojovným srdcem Francesco Pianeta.

Ač se osmadvacetiletý bijec snažil sebevíc, první porážce v kariéře zabránit nedokázal a po dvou počítáních definitivně padl k zemi. Stejně jako před čtyřmi lety Vitalij Kličko rozplakal Američana Chrise Arreolu, přemohly tentokrát emoce i Pianetu po souboji s jeho mladším bratrem.

Na zápas Vladimir Kličko-Francesco Pianeta se nyní můžete podívat očima fotografů agentury Reuters.

 

Právě se děje

Další zprávy