Vpředu byznys, vzadu diskotéka. Bizarními účesy prosluli i Jágr nebo Fibingerová

Helena Fibingerová
Jaromír Jágr před třemi lety vzbudil poprask prohlášením v rozhovoru pro Miami Herald, že by se rád vrátil ke svému kdysi tak oblíbenému účesu, jemuž Američané říkají mullet (a Češi "deka").
"Musíme nosit helmy, takže to je ten důvod, proč si nechám narůst vlasy tam vzadu," řekl Jágr v rozhovoru pro Miami Herald. "Nechám si ten účes znovu narůst. Prostě musím," dodal český veterán, který tak možná bude vypadat podobně jako v roce 1990, na začátku své hvězdné kariéry.
A slavná osmašedesátka nyní. Vlasy už jsou lehce prošedivělé, ale pořád dlouhé.
Podívejme se do historie. Americký tenista Andre Agassi byl jedním z prvních nositelů slavného účesu zvaného mullet.
Foto: ČTK
Sport Sport
Aktualizováno 27. 11. 2018 12:05
Belgický záložník Marouane Fellaini nedávno šokoval fotbalový svět, když shodil svou pověstnou hřívu. Podívejte se, kdo všechno se proslavil podivuhodnou úpravou vlasů.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 35 minutami

Po šesti týdnech výpovědí ve sporu herců Johnnyho Deppa a jeho exmanželky Amber Heardové zazněly závěrečné řeči, porota se začala radit o verdiktu.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Europoslanec Blaško oznámil kandidaturu na prezidenta

Europoslanec Hynek Blaško (SPD) v pátek na svém facebookovém profilu oznámil, že chce kandidovat na prezidenta. Své příznivce vyzval, aby jeho kandidaturu podpořili podpisem petičních archů. "Mnoho z vás mi hodilo rukavici a vyzvalo mě tak k akci. Rukavici přijímám jako výraz vaší vůle, abych se ucházel o nejčestnější a nejprestižnější pozici v Česku, kterou je pozice prezidenta republiky," řekl ve videu na svém profilu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy