Vpředu byznys, vzadu diskotéka. Bizarními účesy prosluli i Jágr nebo Fibingerová

Helena Fibingerová
Jaromír Jágr před třemi lety vzbudil poprask prohlášením v rozhovoru pro Miami Herald, že by se rád vrátil ke svému kdysi tak oblíbenému účesu, jemuž Američané říkají mullet (a Češi "deka").
"Musíme nosit helmy, takže to je ten důvod, proč si nechám narůst vlasy tam vzadu," řekl Jágr v rozhovoru pro Miami Herald. "Nechám si ten účes znovu narůst. Prostě musím," dodal český veterán, který tak možná bude vypadat podobně jako v roce 1990, na začátku své hvězdné kariéry.
A slavná osmašedesátka nyní. Vlasy už jsou lehce prošedivělé, ale pořád dlouhé.
Podívejme se do historie. Americký tenista Andre Agassi byl jedním z prvních nositelů slavného účesu zvaného mullet.
Foto: ČTK
Sport Sport
Aktualizováno 27. 11. 2018 12:05
Belgický záložník Marouane Fellaini nedávno šokoval fotbalový svět, když shodil svou pověstnou hřívu. Podívejte se, kdo všechno se proslavil podivuhodnou úpravou vlasů.
 

Právě se děje

před 34 minutami

Schodek rozpočtu se může přiblížit půl bilionu korunám, připustila Schillerová

Ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) připustila, že schodek státního rozpočtu se letos může přiblížit 500 miliardám korun. Nevyloučila to, že požádá Sněmovnu o další zvýšení schodku. Řekla to ve středu v České televizi. Naposledy Sněmovna souhlasila se zvýšením schodku na 300 miliard korun 22. dubna. Před pandemií koronaviru byl schodek rozpočtu letos naplánován na 40 miliard korun.

Nejvyšší deficit doposud měl rozpočet za rok 2009 kvůli dopadům světové hospodářské krize, a to přes 192 miliard korun.

Ke konci května skončilo hospodaření státu schodkem 157,4 miliardy korun z dubnového schodku 93,8 miliardy korun. Květnový výsledek je tak nejhorší od vzniku ČR.

Zdroj: ČTK
Další zprávy