FOTO Hopkins slíbil soupeři smrt, Konečný dobrý boj

Bernard Hopkins si bere tituly svého soupeře Beibuta Šumenova.
Celkem poklidně probíhala více jak hodinová tisková konference ve Washingtonu v luxusním salónku hotelu Hamilton Live. Než si vzal slovo legendární Američan Bernard Hopkins (vlevo), který si to ve 49 letech rozdá o tři tituly mistra světa s třicetiletým Kazachem Bejbutem Šumenovem.
Hopkins nejdříve převzal slavností plaketu od zástupce rodného města Philadelphie, kterým nebyl nikdo jiný než syn slavného Joea Fraziera Marvis,...
Kazach počínání Hopkinse i jeho následné narážky přešel s ledovým klidem.
"Mluví o tom, že je ochotný v ringu zemřít, ale ten kluk vůbec neví, co říká. Je mimo. Já jsem dítě ulice, strávil jsem několik let ve vězení, díval jsem se smrti do očí a on - dítě z bohaté rodiny, který má box jako hobby - mi chce říkat něco takového. Ale dobře, pokud si to přeje, rád mu to splním. Uvidíme, co v tom klukovi je."
Foto: Showtime
Antonín Vavrda Antonín Vavrda, Showtime
18. 4. 2014 8:53
Podívejte se na galerii ze čtvrteční boxerské tiskové konference ve Washingtonu.

Podívejte se na galerii ze čtvrteční tiskové konference ve Washingtonu k boxerskému galavečeru, jehož součástí bude také souboj o titul mistra světa WBO ve střední váze mezi Lukášem Konečným a Peterem Quillinem.

Na ni v luxusním hotelu Hamilton Live nedaleko Bílého domu probíhalo všechno poklidně, ovšem až do závěrečného vystoupení hlavní hvězdy show a legendy Bernarda Hopkinse.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 30 minutami

Omezení vstupu do parku České Švýcarsko se v případě nutnosti může prodloužit

Ministerstvo životního prostředí je v případě nutnosti připraveno prodloužit omezení vstupu do národního parku České Švýcarsko, kde požár zasáhl 1060 hektarů, řekla ve čtvrtek novinářům ministryně Anna Hubáčková (za KDU-ČSL). Opatření jsou platná zatím do 31. srpna. Drony v parku každý den nacházejí možná rizika vzniku ohnisek požáru, na místě jsou stále desítky hasičů.

S monitorováním území pomáhá armáda. Jen za středu podle Hubáčkové drony signalizovaly 33 míst, u nichž je možné, že se rozhoří, a je nutné je sledovat. Místa, která jsou ohrožena požárem, jsou většinou ve špatně přístupných oblastech.

Odborníci mapují, co je možné zpřístupnit. Kontrolují cesty, někde se odstraňují ohořelé stromy. "Nicméně jsou lokality, kam ještě nebylo možné pracovníky, kteří mapují škody, pustit," uvedla ministryně. Geologové zároveň kontrolují skalní masivy.

Vedle vybraných území a lesů je zakázaný v noci od 21:00 do 6:00 i vstup na otevřené turistické trasy. Opatření je preventivní a vzhledem k přetrvávajícímu suchu má omezit riziko vzniku dalšího požáru v lesích. Zákaz vstupu se nevztahuje například na zaměstnance správy parku, záchranáře nebo lidi, kteří se přes území dostávají ke svým nebo pronajatým nemovitostem.

Zdroj: ČTK
Další zprávy