Havárie, alkohol i rychlost. Tak čeští sportovci porušují předpisy, Synek jel jako blázen

Podívejte se na přehled nehod, jízd pod vlivem alkoholu či závratnou rychlostí v provedení českých sportovců.
Skifaře Ondřeje Synka trápí před obhajobou olympijského stříbra ne jen zdravotní problémy. Policejní kontrola totiž čtyřnásobného mistra světa nedávno v Praze přistihla, jak jel rychlostí přes 100 km/h v úseku s povolenou padesátkou. To ale není mezi tuzemskými sportovci výjimka. Podívejte se v tomto přehledu na další bouračky, násilnosti i trable se zákony, které si užily české sportovní hvězdy se svými motorizovanými miláčky.
"Vím, moje chyba, naštěstí jsem nikoho neohrozil, protože tři pruhy byly úplně prázdné. Teď už si to ale budu pamatovat...., pospíchat se má pomalu," napsal závodník na svém Twitteru.
V příštích měsících tak bude muset nechat v garáži vedle sponzorského automobilu i motocykl a oblíbený silný Ford Mustang.
Fotbalista David Limberský narazil loni v září v opilosti na pražském Smíchově  svým vozem značky Bentley do zdi oplocení na křižovatce ulic Vrchlického a Na Popelce. Stalo se tak přímo před zraky policistů. "Snažil se z místa utéct, policisté ho ale po několika metrech doběhli a zadrželi," sdělila mluvčí policie Iveta Martínková.
Foto: Policie ČR
Sport Sport
28. 5. 2016 11:50
Podívejte se na přehled nehod, jízd pod vlivem alkoholu či závratnou rychlostí v provedení českých sportovců.

Praha - David Limberský, Ondřej Pavelec, Jakub Voráček, Tomáš Skuhravý, Milan Baroš... To je jen pár z dlouhého seznamu jmen slavných českých sportovců, kteří se dostali kvůli problémům za volantem do nepříjemných potíží.

Nejnovějším přírůstkem na seznamu je dvojnásobný stříbrný medailista z olympiády vítěz Ondřej Synek, jemuž policisté v Praze na padesátce naměřili rychlost přesahující 100 km/h a přijde o řidičský průkaz.

A to nemluvíme o smrtelných nehodách, které sportovci způsobili, nebo jim sami podlehli.

Podívejte se na přehled patálií, které si prožili čeští sportovci za volantem, v této fotogalerii Aktuálně.cz.

 

Právě se děje

Další zprávy