FOTO Dramatické bitvy, celebrity v hledišti a český postup

Petra Kvitová byla hlavní hrdinkou zápasu s Austrálií, když v sobotu porazila Jarmilu Gajdošovou a v neděli soupeřovu jedničku Samanthu Stosurovou.
Celá tenisová show začala losem, který pro první dvouhru svedl dohromady Jarmilu Gajdošovou (vlevo) a českou jedničku Petru Kvitovou.
V úvodu zápasu byla Kvitová podle vlastních slov nervózní...
...také díky tomu Jarmila Gajdošová vedla najednou 4:2.
V závěru setu se ale Petra Kvitová vzpamatovala a vyhrála důležitý tiebreak 7:2.
Foto: Eduard Erben
Eduard Erben
10. 2. 2013 23:58
Prohlédněte si třicet nejlepších fotografií ze čtvrtfinále tenisového Fed Cupu, v němž české hráčky rozdrtily Austrálii 4:0.

Ostrava - Prohlédněte si třicet nejlepších fotografií ze čtvrtfinále tenisového Fed Cupu, v němž české hráčky v Ostravě o víkendu rozdrtily Austrálii 4:0.

 

Právě se děje

před 2 minutami

Trump po čtyřech letech opustil Bílý dům, míří na Floridu

Končící americký prezident Donald Trump po čtyřech letech ve funkci krátce po 08:00 místního času (14:00 středoevropského času) opustil Bílý dům, do kterého se nastěhuje jako nová hlava státu Joe Biden. Do vrtulníku Trumpa doprovodila jeho manželka Melania a prezident před nástupem krátce promluvil k přítomným novinářům. Jeho funkční období skončí v poledne místního času (18:00 SEČ).

Ještě před koncem svého mandátu má Trump vystoupit s prohlášením na Andrewsově základně, odkud pak v prezidentském speciálu Air Force One odletí na Floridu. První chvíle v pozici exprezidenta podle všeho stráví ve své rezidenci Mar-a-Lago ve West Palm Beach.

Zdroj: ČTK
Další zprávy