FOTO Famózní Cotto, brutální Lee a bláznivý Tyson

FOTO Famózní Cotto, brutální Lee a bláznivý Tyson
Galavečer v Madison Square Garden sledovalo dva dny před třetím finále Stanley Cupu místních Rangers a Los Angeles více jak 21 tisíc fanoušků boxu.
A viděli parádní duely. V prvním televizním měl obrovské problémy Ir Andy Lee, který se opět ocitl coby favorit na zadku a to hned v prvním kole souboje lehkých středních vah s Johnem Jacksonem.
Namále měl i v rundě číslo pět, jenže Jackson následně chyboval, příliš se ve snaze o knockout odkryl a Lee ho jediným čistým polohákem, polozvedákem na bradu uspal!
Fanoušci tak byli skvěle nažhaveni na vrchol večera, po kterém mohl slavit Portoričan Miguel Cotto.
Foto: Reuters
Antonín Vavrda Antonín Vavrda
9. 6. 2014 16:17
Foto a video reportáž ze sobotního boxerského šlágru v MSG v New Yorku.

Foto a video reportáž ze sobotního boxerského šlágru v MSG v New Yorku, kde si to o titul mistra světa ve střední váze rozdali Miguel Cotto a Sergio Gabriel Martinez.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 5 hodinami

Policie dopadla muže, který v Chomutově ukradl auto i s ročním dítětem

Policie dopadla muže, který ve středu 12. ledna v Chomutově ukradl nastartované auto i s ročním dítětem. Šestačtyřicetiletého muže z Teplicka zadrželi v pátek večer, k činu se přiznal. Obviněn byl ze spáchání tří trestných činů - neoprávněného užívání cizí věci, krádeže a maření výkonu úředního rozhodnutí, řekla krajská policejní mluvčí Alena Bartošová. Vyšetřovatel podal zároveň státnímu zástupci návrh na vzetí obviněného do vazby, rozhodnout by se mělo podle mluvčí v pondělí.

Řidička vozu nechala ve středu své auto nastartované a odvedla starší dítě do školky. "Obviněný muž si dle svého vyjádření všiml u chomutovské školky nastartovaného vozu, chvilku prý vyčkával a poté vůz odcizil. Údajně se chtěl s autem jenom někam odvézt. Dítěte v autě si měl všimnout až po chvíli. Z tohoto důvodu vůz okamžitě odstavil a z místa odešel," doplnila Bartošová.

Policie po oznámení krádeže zorganizovala rozsáhlou pátrací akci. O několik desítek minut později si náhodní svědci nedaleko místa krádeže všimli odstaveného auta s rozsvícenými světly, ve kterém bylo malé dítě, a ihned zavolali policii.

S pátráním po neznámém zloději pomohly kamerové záznamy. Muže podezřelého z krádeže se pak podle Bartošové podařilo zadržet díky výzvě zveřejněné v médiích. "Tento případ, naštěstí bez vážného následku, je zároveň varováním pro řidiče, kteří nechávají svá auta s klíči v zapalování nebo dokonce nastartovaná. Případnému pachateli stačí jen pár sekund k tomu, aby se vozidla zmocnil," dodala policejní mluvčí.

Další zprávy