FOTO Drsný pád lyžařské hvězdy Vonnové. Křičela bolestí

Soupeřka Američanky Vonnové Tina Mazeová reaguje ve chvíli, kdy zjistila, co se její soupeřce na trati stalo
Horší začátek světový šampionát v alpském lyžování ani mít nemohl. Vrtulník odváží těžce zraněnou Lindsey Vonnovou do nemocnice
Diváci byli v šoku, areálem se totiž rozléhal řev bolesti americké krásky. Vonnovou lékaři přímo na trati ošetřovali dlouhých dvanáct minut, poté ji vrtulníkem dopravili do nemocnice. Pád zřejmě nevydržely vazy v pravém koleně.
Lindsey Vonnová na trati super G těsně před osudným pádem.
Laura Kildowová sleduje zranění své sestry Lindsey Vonnové na MS ve Schladmingu.
Foto: Reuters
Reuters Reuters
5. 2. 2013 16:00
Jedna z největších favoritek MS v lyžování Američanka Lindsey Vonnová po jednom ze skoků v superobřím slalomu ošklivě upadla a přivodila si vážné zranění.

Schladming - Horší začátek světový šampionát v alpském lyžování ani mít nemohl. Téměř čtyři hodiny čekaly závodnice v rakouském Schladmingu na start závodu v superobřím slalomu. Nebezpečná mlha nakonec opadla, další katastrofa ale následovala.

Jedna z největších favoritek Američanka Lindsey Vonnová po jednom ze skoků ošklivě upadla a přivodila si vážné zranění. Diváci byli v šoku, areálem se totiž rozléhal řev bolesti americké krásky. Vonnovou lékaři přímo na trati ošetřovali dlouhých dvanáct minut, poté ji vrtulníkem dopravili do nemocnice.

 

Právě se děje

před 30 minutami

V pražské Černokostelecké ulici hořel byt v patře domu, na místě je 11 zraněných. Podle hasičů je požár pod kontrolou

Při požáru v Černokostelecké ulici bylo zraněno 11 lidí, nejméně dva jsou ve vážném stavu, na místo letěl vrtulník. Hasiči nyní byt odvětrávají.

Zdroj: ČTK
před 54 minutami

Schalke se dočkalo druhé výhry v sezoně

Beznadějně poslední fotbalisté Schalke se dočkali v německé lize druhého vítězství v sezoně. Celek z Gelsenkirchernu zdolal v 28. kole Augsburg 1:0. Na šestnácté místo, které znamená účast v baráži, ale ještě ztrácí propastných 12 bodů. Mohuč má navíc podvečerní zápas v Kolíně nad Rýnem k dobru.

První výhru po 12 kolech vystřelil Schalke už ve čtvrté minutě Suat Serdar, který gólem oslavil dnešní 24. narozeniny. Čeští hráči Augsburgu, brankář Tomáš Koubek a stoper Marek Suchý, strávili celý zápas na lavičce.

Další zprávy