FOTO Dívky, které milují sníh a led. A touží po medaili

Podívejte se na galerii žen a dívek, které chtějí v Soči vybojovat olympijskou medaili.
Jedna z největších dámských nadějí pro ruskou olympiádu. Biatlonistka Gabriela Soukalová.
Gabriela Soukalová je krásná, trénovaná, umí lyžovat, střílet ze vzduchovky...
... a také zpívat.
Čtyřiadvacetiletá reprezentantka ukázala svůj půvab na vyhlášení biatlonisty roku.
Foto: Jan Saudek, Dukla Praha
Sport Sport
21. 11. 2013 13:45
Český sport bude mít na olympiádě v Soči řadu nadějí. Hodně z nich mezi něžnějším pohlavím.

Český sport bude mít na olympiádě v Soči řadu nadějí. Hodně z nich mezi něžnějším pohlavím. Podívejte se na galerii, která představuje krásné a mladé sportovkyně, které milují zimu a touží po olympijské medaili.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Fotbalisté Bayernu budou mít nižší plat až do konce sezony

Fotbalisté Bayernu Mnichov budou i po restartu německé bundesligy pobírat menší plat. Hvězdy mistrovského týmu, jenž míří za obhajobou titulu, se s vedením klubu dohodly na snížené mzdě do konce sezony.

"Potěšilo nás, že mužstvo má pro současnou situaci plné pochopení," řekl deníku Bild prezident Bayernu Herbert Hainer. Konkrétní údaje neuvedl. Za duben, kdy se bundesliga kvůli koronavirové pandemii nehrála, měli hráči plat nižší o 20 procent.

Zatím není jasné ani to, kdy pro Bayern tato sezona skončí. Bundesliga by měla být uzavřena 27. června, pokud by se mnichovský tým dostal do finále Německého poháru, hrál by ho 4. července. Finále Ligy mistrů, v níž je bavorský velkoklub teprve v osmifinálové fázi, se bude hrát nejspíš až na konci srpna, až skončí všechny národní ligové soutěže.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Na Teplicku platí kvůli suchu zákaz odběru povrchový vod

Na Teplicku platí kvůli suchu zákaz odběru povrchových vod. Průtoky v potocích jsou velmi nízké a kyslíkový deficit může ohrozit vodní ekosystém. Zákaz odběru povrchových vod platí už také na Chomutovsku. Lidé nesmějí brát vodu na zalévání zahrad, hřišť a trávníků či na napouštění bazénů a mytí aut z Maršovského potoka, Bouřlivce a Štrbického potoka. Zákaz platí do 31. října. Za nedodržení vyhlášky hrozí pokuta v případě fyzické osoby do 50 tisíc korun a v případě podnikatelů do 100 tisíc korun.

Zdroj: ČTK
Další zprávy