FOTO Brutální Hradec. Zvíře vládlo, přesto se omlouvalo

FOTO Brutální Hradec. Zvíře vládlo, přesto se omlouvalo
Už potřetí se v pátek v Hradci Králové představil tuzemským fanouškům Karlos "Terminátor" Vémola.
A stejně jako v předchozích dvou případech, také tentokrát mohl zvednout český šampión organizace MMAA ve váze do 84 kilogramů zvednout po zápase ruce nad hlavu coby vítěz.
A ani tentokrát u toho vedle bouřících fanoušků, kteří Zimní stadion v Hradci Králové naplnili skutečně slušně, nechyběly ani sličné hostesky...
Které zápasy prožívaly pomalu stejně, jako bojovníci v ringu.
Foto: Filip Škeřík/www.extraround.cz
Antonín Vavrda Antonín Vavrda, Lenka Bartáková/MMMA Aréna, Filip Škeřík/www.extraround.cz
10. 3. 2014 8:00
Podívejte se na fotogalerii z galavečera ultimátních soubojů MMAA Arény 3.

Podívejte se na fotogalerii z galavečera ultimátních soubojů MMAA Arény 3, jejíž vrcholem byl souboj ve váze do 84 kilogramů mezi českou hvězdou Karlosem Vémolou a nebezpečným Polákem Piotrem Strusem. V galerii najdete i video celého zápasu.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Frankfurt si v odloženém duelu EL v Salcburku zajistil postup

Fotbalisté Frankfurtu v odvetném duelu 2. kola Evropské ligy v Salcburku, jenž byl přeložen ze čtvrtka na dnešek kvůli hlášenému orkánu, remizovali 2:2 a v součtu s domácí výhrou 4:1 postoupili do osmifinále. V něm se Eintracht 12. a 19. března utká s Basilejí.

Salcburk v odloženém zápase před 29.000 diváky dvakrát vedl, ale hosté pokaždé vyrovnali a pohlídali si postup. Branky domácích vstřelili kapitán Andreas Ulmer a Jérome Onguéné, klid Frankfurtu zajistil dvěma góly André Silva.

Frankfurt se měl původně už za dva dny představit v bundeslize na hřišti Werderu Brémy, vedení ligy ale na neděli plánovaný duel kvůli nahuštěnému programu zatím na neurčito odložilo.

Zdroj: ČTK
Další zprávy