FOTO Bláznivý Briggs si chce vyhádat duel s Kličkem

FOTO Bláznivý Briggs si chce vyhádat duel s Kličkem
Zatímco Vladimir Kličko a Alex Leapai klidně odpovídali na otázky novinářů, tiskovou konferenci narušil "nezvaný host" jménem Shannon Briggs. Ten se nedávno vrátil do profesionálního ringu po třech a půl letech od drtivé porážky s jiným Kličkem - Vitalijem. Promo pro svůj návrat si udělal narušením tréninku Vladimira v kempu na Floridě.
Důvod? Ukrajince štve, že o jeho zápasy není zájem za velkou louží, kde se nikdy výrazněji neprosadil, souboj s Leapaiem bude vysílat "jen" ESPN, a rodák z Brooklynu je skvělým artiklem pro to, aby mu případný duel s ním připravil půdu pod nohama pro vysněný šlágr s někým ze skutečně hvězdných Američanů v čele s Deontayem Wilderem, Bryantem Jenningsem či Chrisem Arreolou.
"Briggs ví, že velké peníze mu může vydělat jen souboj s Vladimirem. On si vždycky uměl udělat promo. Skvělé PR předvedl před soubojem s Vitalijem, ale nakonec skončil na týden v nemocnici," pronesl k výstupu amerického veterána ve čtvrtek sportovní ředitel K2 Promotions Thomas Löffler.
"Shannon vypadá ve skvělé formě. Ale zachoval se neuctivě k Alexi Leapaiovi i Vladimirovi, kterého vyrušil zrovna ve chvíli, kdy mluvil o své vlasti," pokáral Briggse naoko Löffler.
Foto: Reuters
Antonín Vavrda Antonín Vavrda
26. 4. 2014 6:00
Podívejte se na galerie z tiskovky a vážení k zápasu Vladimira Klička s Alexem Leapaiem, které narušil americký veterán Shannon Briggs.

Düsseldorf - Podívejte se na galerie z tiskové konference a vážení k boxerskému zápasu těžkých vah o tituly mistrů světa WBA, WBO a IBF Vladimira Klička s Alexem Leapaiem, které narušil americký veterán Shannon Briggs.

 

Právě se děje

Další zprávy