FOTO Až na dno sil. Běžkyně v cíli třicítky padaly vysílením

Prohlédněte si fotografie z posledního závodu běžkyň na lyžích v Soči, kterým byla velmi náročná třicítka s hromadným startem.
Pořádně si "mákla" také Petra Novákova, která obsadila 37. místo.
A české závodnice nebyly samy. Po protnutí cílové čáry se dámy skládaly k zemi jedná za druhou. Němce Katrin Zellerové o čtyři vteřiny utekla první desítka.
Coraline Hugueová z Francie se vzpamatovává ze závěrečného sprintu skupiny bojující o čtvrté místo.
Třicet kilometrů volným stylem bylo hodně i na Japonku Masako Išidaovou (vlevo).
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
22. 2. 2014 13:39
Prohlédněte si fotografie z posledního závodu běžkyň na lyžích v Soči, kterým byla velmi náročná třicítka s hromadným startem.

Více o běhu na 30 km žen na olympiádě v Soči čtěte ZDE

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Kvůli dešťům a záplavám z vesnice od Machu Picchu evakuovali skoro 900 lidí

Bezmála 900 lidí se muselo kvůli silným dešťům a záplavám evakuovat z turistického městečka pod dávným městem Inků Machu Picchu. S odvoláním na peruánské ministerstvo turismu o tom informovala agentura AFP. Silný liják v oblasti zničil domy, jeden člověk se pohřešuje.

"Zatím jsme ve spolupráci se společnostmi Inka Rail a Peru Rail zvládli z Machu Picchu Pueblo do (města) Ollantaytamba přemístit 889 turistů," uvedlo ministerstvo v prohlášení.

Železnici, která je hlavní spojkou mezi Machu Picchu a asi 100 kilometrů vzdáleným někdejším hlavním městem Incké říše Cuzkem, na konci minulého týdne zavalil sesuv půdy způsobený silnými dešti. Jeden člověk se od té doby pohřešuje, peruánský tisk informoval o jednom zraněném.

Železniční přístup do vesnic v okolí nejznámější peruánské turistické atrakce kromě deštivého počasí v pondělí zablokoval i protest zemědělců, kteří požadovali mimo jiné rezignaci ministra zemědělství Victora Maity, uvedl místní tisk.

Zdroj: ČTK
Další zprávy