FOTO "Andělská pěst" nejdříve ovládla federální derby, poté okouzlila v šatech

Podívejte se na galerii z galavečera v německém Berlíně, kde se představila mimo jiné i české boxerka Fabiana Bytyqi.
Podívejte se na galerii z galavečera v německém Berlíně, kde se představila mimo jiné i české boxerka Fabiana Bytyqi, které se postavila slovenská soupeřka Claudia Ferencziová.
Ta nastoupila ve dvaadvaceti letech už ke svému 65 profesionálnímu souboji, zatímco pro Bytyqi to byla teprve šestá zkouška v profi-ringu.
Jenže krásná česká bojovnice přezdívaná "Andělská pěst" souboj od úvodního gongu jasně ovládla.
"Duel probíhal dle našich představ, byli jsme takticky připraveni na celých šest kol, znovu jsem si vyzkoušela trochu jiný styl boje. Tentokrát jsem výškový rozdíl tak jako posledně proti Bulharce tolik nepocítila," řekla Aktuálně.cz ústecká boxerka.
Foto: SES Boxing
Antonín Vavrda Antonín Vavrda
10. 1. 2016 21:26
Podívejte se na galerii z galavečera v německém Berlíně, kde se představila mimo jiné i české boxerka Fabiana Bytyqi, které se postavila slovenská soupeřka Claudia Ferencziová.

Podívejte se na galerii z galavečera stáje SES Boxing v německém Berlíně, kde se představila mimo jiné i české boxerka Fabiana Bytyqi, které se postavila slovenská soupeřka Claudia Ferencziová.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 2 minutami

Ministři zahraničí Spojených států a Ruska se při telefonátu dohodli, že se v pátek 21. ledna sejdou v Ženevě, informuje ruský list Kommersant

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 35 minutami

Americký ministr zahraničí vzkázal Rusku, že je potřeba zmírnit napětí okolo Ukrajiny

Význam pokračování v diplomatické cestě ke zmírnění napětí kolem Ukrajiny zdůraznil americký ministr zahraničí Antony Blinken v telefonickém rozhovoru se svým ruským protějškem Sergejem Lavrovem. Informovala o tom ve svém prohlášení diplomacie Spojených států. Washington zároveň znovu ujistil o své podpoře svrchovanosti a územní celistvosti Ukrajiny.

Vrcholní diplomaté USA a Ruska v úterý prodiskutovali sérii rozhovorů z minulého týdne mezi zástupci Moskvy a představiteli Západu, informovala diplomacie. Nejprve vedly bezpečnostní hovory USA a Rusko, poté jednala Rada NATO-Rusko, další rozhovory se ve Vídni uskutečnily pod hlavičkou Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (OBSE).

"Ministr (Blinken) zopakoval neochvějný závazek USA vůči svrchovanosti a územní celistvosti Ukrajiny a zdůraznil, že jakákoli diskuse o evropské bezpečnosti musí zahrnovat spojence NATO a evropské partnery, včetně Ukrajiny," uvedlo americké ministerstvo zahraničí v prohlášení.

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 40 minutami

Volkswagen a Bosch vytvoří do konce roku společný podnik

 Automobilka Volkswagen a společnost Robert Bosch vytvoří do konce roku společný podnik. Bude dodávat systémy na výrobu baterií a pomáhat výrobcům baterií při rozšiřování a údržbě jejich výrobních závodů. Společnost Volkswagen to uvedla ve svém dnešním sdělení, a potvrdila tak dřívější zprávu časopisu Manager Magazine.

"Evropa má jedinečnou šanci stát se v nadcházejících letech globálním výrobcem baterií," řekl člen představenstva Volkswagenu Thomas Schmall, který je ve VW odpovědný za plány na baterie. "Pracujeme na vybudování kompletního, lokalizovaného evropského dodavatelského řetězce pro e-mobilitu ´made in Europe´," dodal.

Schmall v pondělí podepsal se šéfem výroby a technologie společnosti Bosch Rolfem Najorkem memorandum o porozumění v této záležitosti, uvedl předtím Manager Magazine. Společný podnik by měl dodávat do Evropy a možná i do dalších oblastí, přičemž výrobu rozjede ve druhé polovině roku, napsal list.

Zdroj: ČTK
Další zprávy