FOTO 79. ročník Velké kunratické běžely příšery i Knapková

FOTO 79. ročník Velké kunratické běžely příšery i Knapková
Závodu se zúčastnila také zlatá olympijská skifařka Miroslava Knapková, která skončila v kategorii na 3100 metrů žen na třetím místě.
Knapková nebyla z veřejně známých osobností jediná a zasportovat přišel také známý kardiochirurg MUDr. Jan Pirk, DrSc.
Zde běží Karel Štěpán doběhl na 1697. místě. Právě on má na kontě nejvíce startů.
Zde bojuje s terénem novinář Václav Cibulka.
Foto: CPA - Eduard Erben
Sport Sport, CPA - Eduard Erben
11. 11. 2012 15:15
Podívejte se na snímky z legendárního běžeckého závodu Velké kunratické, který se letos pořádal již po 79.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 2 hodinami

FBI prohledá v kauze utajovaných dokumentů soukromý dům bývalého viceprezidenta Pence

Americký Federální úřad pro vyšetřování (FBI) v rámci šetření kauzy utajovaných dokumentů v příštích dnech prohledá soukromý dům bývalého viceprezidenta Mikea Pence v Indianě, napsal ve čtvrtek list The Wall Street Journal. U Pence, stejně jako u prezidenta Joea Bidena, našli jeho spolupracovníci dokumenty označené jako tajné. Kauza utajovaných dokumentů začala loni v srpnu, když agenti FBI našli v soukromém sídle exprezidenta Donalda Trumpa na Floridě několik krabic materiálů, které měl Trump odevzdat po odchodu z Bílého domu.

Jak bývalí prezidenti a viceprezidenti zacházeli s utajovanými dokumenty nyní vyšetřuje ministerstvo spravedlnosti. Biden a Pence oba uznali, že malé množství citlivých materiálů neměli uchovávat ve svých soukromých nemovitostech a prohlásili, že s úřady budou "plně spolupracovat". V Bidenově washingtonské kanceláři a jeho dvou domech našli vyšetřovatelé "malé množství dokumentů" a k dalšímu přezkumu si odnesli materiály datované až desítky let do minulosti, kdy byl Biden americkým senátorem.

"Když ve funkci končí jeden prezident a nastupuje nový, v Bílém domě nejsou žádné dokumenty, žádné složky a počítače jsou naprosto prázdné," řekl WSJ David Marchik, autor knihy The Peaceful Transfer of Power (Nenásilné předání moci), která mapuje předávání moci mezi americkými prezidenty.

Zdroj: ČTK
Další zprávy