FOTO Tak Hejnová vlétla do MS. Sokyně vyřazení obrečela

Georganne Molineová už Zuzanu hejnovou neohrozí. A v rozbězích odpadaly i další favoritky, jak ukazuje i tato fotogalerie.
Začněme ale u Hejnové. Jednička letošních světových tabulek svůj rozběh s přehledem vyhrála, a mohla tak v klidu sledovat, jak se vede soupeřkám.
Kupodivu si už dnes mohla odškrtnout jednu velkou sokyni v boji o medaile. Američanka Georganne Molineová totiž v prvním rozběhu zakopla a ztrátu už nedohnala ...
..v cíli ji tak musela utěšovat také česká závodnice Denisa Rosolová (286). Ta naopak mohla kromě postupu slavit i vítěství ve svém rozběhu, ze kterého kvůli diskvalifikaci odpadla i další favoritka, Jamajčanka Katies Spencerová.
Nigerijská olympionička Muizat Ajoke Odumosuová do dění v Moskvě vůbec nezasáhla, ...
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
12. 8. 2013 13:47
Prohlédněte si galerii z rozběhů překážkářek na 400 m v rámci MS v Moskvě, z nichž postoupily obě české závodnice.

Moskva - Prohlédněte si galerii z rozběhů překážkářek na 400 m v rámci MS v Moskvě, z nichž do semifinále postoupily Zuzana Hejnová i Denisa Rosolová.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

Další zprávy