FOTO Lety, pády a hordy fanoušků. Nejlepší snímky z Turné

Německý reprezentant Andreas Wank zpodobněný objektivem jako duch můstku v Bischofshofenu. Podívejte se do galerie, na další zajímavé fotografie z Turné čtyř můstků.
Norský skokan na lyžích Anders Jacobsen se odráží ke skoku Oberstdorfu. V německé části Turné byl prostě k neporažení.
Richard Freitag se řítí vstříc doskočišti můstku v  Oberstdorfu. Němec čekal víc, než až 11. místo celkově.
Bengálské ohně německý fanoušků v Oberstdorfu.
Severin Freund se v závěrečném závodě neprobojoval do druhého takže po  útoku na medailové pozice byla veta.
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
6. 1. 2013 21:04
62. ročník tradičního Turné čtyř můstků je už minulostí. Podívejte se na nejzajímavější okamžiky klání skokanů na lyžích.

Bischofshofen - 62. ročník tradičního Turné čtyř můstků je už minulostí. Podívejte se na nejzajímavější okamžiky klání skokanů na lyžích.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Egypský soud potvrdil trest smrti pro 12 členů Muslimského bratrstva, podílely se na krvavých demonstracích v roce 2013

Nejvyšší soud v Egyptě v pondělí potvrdil trest smrti pro 12 významných členů Muslimského bratrstva za podíl na demonstracích v roce 2013, které skončily smrtí stovek demonstrantů a několika policistů. Proti verdiktu není možné se odvolat. Trest oběšením ještě musí potvrdit prezident Abdal Fattáh Sísí. S odvoláním ne egyptské soudní zdroje o tom informovala agentura Reuters. Pondělní rozsudek i rostoucí počet poprav v Egyptě za Sísího vlády kritizuje organizace Amnesty International.

Muhammad Mursí se v červnu 2012 stal prvním demokraticky zvoleným prezidentem Egypta, byl kandidátem Muslimského bratrstva. Jeho vládu v roce 2013 ukončila armáda, na protest proti jeho svržení lidé vyšli do ulic. Policisté rozehnali dva protesty Mursího stoupenců, o život tehdy přišlo několik set demonstrujících. Rozlícený dav pak vtrhl do policejní stanice na káhirském předměstí Kardása a zabil tam 13 policistů.

Další zprávy