Florbalistky Pixba s Krupnovou a Ratajovou vyhrály Czech Open

ČTK ČTK
Aktualizováno 12. 8. 2018 19:15
Florbalistky Pixba Wallenstam vyhrály potřetí za sebou mezinárodní turnaj Czech Open v Praze. Ve finále porazily ve švédském souboji Falun 5:1. Na triumfu se podílely i české reprezentantky Eliška Krupnová a Denisa Ratajová. V elitní kategorii mužů naopak po souboji stejných klubů slavil obhajobu Falun, který porazil Pixbo 4:1. Útočnice Krupnová se radovala s Pixbem na Czech Open stejně jako v minulých dvou letech. Ratajová, která je čerstvou posilou z finského SB-Pro, si vychutnala první triumf na turnaji.
Florbalový turnaj Czech Open, 12. června 2018. Finále kategorie Elite žen. Vítězky ze švédského týmu Pixbo Wallenstam IBK.
Florbalový turnaj Czech Open, 12. června 2018. Finále kategorie Elite žen. Vítězky ze švédského týmu Pixbo Wallenstam IBK. | Foto: ČTK

Florbalový turnaj Czech Open v Praze - finále:

Muži:

Elitní kategorie:

Pixbo Wallenstam - Falun 1:4 (0:1, 0:2, 1:1)

Branky: 56. Stefansson - 12. Hallén, 24. J. Samuelsson, 39. Enström, 59. Galante Carlström.

Kategorie Pro:

Sokol Pardubice - Umea 4:1.

Kategorie B:

Liuttu (Fin.) - Fousek Team (Fin.) 1:3.

Ženy:

Elitní kategorie:

Pixbo Wallenstam - Falun 5:1 (3:1, 2:0, 0:0)

Branky: 9. a 10. Lonebergová (na první Ratajová), 22. a 39. Krantzová, 15. Ahlstrandová - 2. Hellgrenová.

Kategorie B:

United Unicorns - FbŠ Bohemians 0:2.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 2 hodinami

Hasiči ve Zbůchu na Plzeňsku zasahují u úniku plynu, evakuovali 30 lidí

Hasiči v Plzeňské ulici ve Zbůchu na Plzeňsku zasahují u rozsáhlého úniku plynu z vyrovnávací nádrže. Podle řídícího důstojníka krajských hasičů plyn začal unikat asi před dvěma hodinami kvůli porušení opravované přípojky. Hasiči a policie podle něj z nejbližšího okolí úniku evakuovali asi 30 lidí. Doprava se odklání na obec Tlučná.

"Ulice na silnici I/26 i okolí ve vzdálenosti zhruba 150 m od místa nádrže je uzavřená," informovala policie na twitteru.

"My na místě situaci monitorujeme. A samozřejmě tady máme protipožární ochranu. Plyn neustále uniká a je tu i zástupce firmy, která to zde montovala," upřesnil řídící hasičů.

Další zprávy