reklama
 
 

FIS povolila Vonnové připevnit si hůlku ke zraněné ruce páskou

10. 2. 2017 8:48
Američanka si v říjnu při tréninku zlomila nadloktí a v úterním superobřím slalomu ve Svatém Mořici měla viditelné problémy s uchopením hole.

Svatý Mořic - Lindsey Vonnová dostala od Mezinárodní lyžařské federace (FIS) povolení, aby si při závodech mistrovství světa připevnila hůlku ke zraněné pravé ruce lepicí páskou. Američanka si v říjnu při tréninku zlomila nadloktí a v úterním superobřím slalomu ve Svatém Mořici měla viditelné problémy s uchopením hole.

FIS žádost Vonnové bez problémů schválila. "V pohodě, tohle řešíme poměrně často. Je po zranění, takže jsme to povolili. Stejně jako u Tiny Weiratherové," uvedl ředitel ženských závodů FIS Atle Skaardal.

Lichtenštejnská lyžařka Weiratherová si ve Světovém poháru poranila ruku a teprve krátce před MS zjistila, že má zlomenou záprstní kost. Přesto v super-G získala stříbro.

Dvaatřicetiletá Vonnová, se 77 výhrami nejúspěšnější lyžařka v historii SP, superobří slalom nedokončila. Ve Svatém Mořici pojede ještě dnešní kombinaci a nedělní sjezd.

autor: ČTK | 10. 2. 2017 8:48

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama