Donutily je k úžasu. Finále Fed Cupu přilákalo herce, sportovce i politiky

Podívejte se, které známé osobnosti sledovaly o víkendu nervy drásající finále Fed Cupu, v němž české tenistky porazily  tým Ruska nejtěsnějším rozdílem 3:2.
Donutil s manželkou Zuzanou nechyběl v zaplněném hledišti O2 areny po oba dny infarktového souboje se šťastným koncem pro Češky.
Na ženský tenis nejvyšší světové úrovně se přišel podívat také herec a bavič Petr Rychlý (vlevo nahoře), pod nímž se usadil daviscupový reprezentant Lukáš Rosol.
Silné zastoupení měl ve VIP sektoru tuzemský fotbal. První muž FAČR Miroslav Pelta totiž nebyl sám,...
... dorazil i místopředseda Roman Berbr a jeho partnerka, šéfka českých fotbalových rozhodčích a sama bývalá ligová sudí Dagmar Damková.
Foto: Milan Kammermayer
Sport Milan Kammermayer, Sport
16. 11. 2015 11:21
Podívejte se, které známé osobnosti sledovaly o víkendu nervy drásající finále Fed Cupu, v němž české tenistky porazily tým Ruska nejtěsnějším rozdílem 3:2.

Více o tenisovém Fed Cupu čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 4 minutami

Hodnota veřejných zakázek loni stoupla na 715 miliardy korun

Hodnota veřejných zakázek loni meziročně vzrostla o 5,5 procenta na 715 miliard korun. Její podíl na HDP meziročně vzrostl o 0,87 procentního bodu na 12,65 procenta. Vyplývá to z výroční zprávy ministerstva pro místní rozvoj (MMR), kterou v pondělí projedná vláda.

"Ačkoliv byl ekonomický vývoj České republiky v roce 2020 negativně poznamenán epidemií covid-19, samotný rozsah trhu veřejných zakázek významně zasažen nebyl. Jde zřejmě o důsledek faktu, že výdaje na nákupy od externích subjektů byly ve veřejných rozpočtech naplánovány na podzim 2019. Tedy ještě v situaci, kdy žádná epidemie v České republice nebyla a ani nebyla předpokládána," uvádí MMR ve své zprávě.

Zdroj: ČTK
před 59 minutami

Úrokové sazby hypoték stouply v květnu počtvrté v řadě, ukázal index

Úrokové sazby hypoték míří čtvrtý měsíc v řadě vzhůru. Vyplývá to z výsledků Broker Consulting Indexu hypotečních úvěrů, podle kterého v květnu vzrostly průměrné sazby na 2,15 procenta z dubnových 2,12 procenta. Hranici dvou procent překročily v březnu.

Odborníci očekávají, že ke konci roku se sazby mohou vyšplhat až ke třem procentům. V důsledku rostoucích cen nemovitostí současně roste i průměrná cena hypotéky, která aktuálně dosahuje 2,925.582 Kč. Před dvěma lety přitom byla o 30 procent níže.

Zdroj: ČTK
Další zprávy