Exhibice ve Špindlerově Mlýně bude na sjezdovce Stoh

ČTK Sport ČTK, Sport
29. 12. 2012 10:40
Za účasti téměř kompletní české sjezdařské špičky a nově na sjezdovce Stoh se v neděli ve Špindlerově Mlýně uskuteční tradiční Předsilvestrovská show 2012.
Mezi brankami ve Špindlerově Mlýně nebude chybět ani Kyštof Krýzl.
Mezi brankami ve Špindlerově Mlýně nebude chybět ani Kyštof Krýzl. | Foto: Český svaz lyžařů

Špindlerův Mlýn - Za účasti téměř kompletní české sjezdařské špičky a nově na sjezdovce Stoh se v neděli ve Špindlerově Mlýně uskuteční tradiční Předsilvestrovská show 2012.

Hlavním programem bude slalom s parametry paralelního slalomu v brankách na obří slalom, v jakých se pojede na mistrovství světa v Schladmingu týmový závod. Zúčastní se i řada známých osobností.

Na místě bude i Ondřej Bank, který se v této sezoně vrátil k závodění po vážné nemoci a zlomenině čelisti, ale aktuálně rehabilituje po zranění ramena. Závodit budou mimo jiné Kryštof Krýzl, Filip Trejbal, Kateřina Pauláthová, Klára Křížová, Andrea Zemanová i nadějní junioři a žáci.

Netradiční formát i oštěpařská hvězda

Svou účast, byť nikoliv na lyžích, slíbila tradičně i dvojnásobná olympijská vítězka v hodu oštěpem Barbora Špotáková, vítězka ankety Sportovec roku 2012, která očekává na začátku léta narození potomka. O zábavu by se mimo jiné měl postarat zpěvák Kryštof Michal.

Z první jízdy na čas postoupí do vyřazovacích bojů dvacet nejrychlejších lyžařů. Do druhého kola nastoupí závodníci v opačném pořadí a do finále projde desítka nejlepších. Časy z jednotlivých jízd se nesčítají. Závod začne ve 12:00.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy