Úsměvy, vtípky, radost i zkamání. Emoce Australian Open

Úsměvy, vtípky, radost i zkamání. Emoce Australian Open
... ale ke každému vítězi je i jeden poražený. Nebo poražená, jako v tomto případě Laura Robsonová.
Každopádně jsou zápasy na Australian Open velké nervy. (Marcos Baghdatis)
Jeden aby si na to raději vzal brýle, aby mu nic neuniklo. (Viktoria Azarenková)
Mardy Fish by se zase nejraději neviděl. Z Melbourne se pakuje už po druhém kole.
Foto: Reuters
Reuters Jakub Šafránek Reuters, Jakub Šafránek
18. 1. 2012 15:10

Radost i smutek, štěstí i zklamání. Takové pocity přináší každoročně Australian Open a ani letos tomu není jinak. Podívejte se ve výběrové fotogalerii Aktuálně.cz, jak tenisté a tenistky na kurtech v Melbourne Parku prožívají první grandlam sezony.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Tunisko zmařilo připravovaný teroristický útok na turistické lokality

Tuniská policie oznámila, že zmařila teroristický útok na turistické lokality v této severoafrické zemi. Uvedlo to tuniské ministerstvo vnitra. Útok podle něj plánovala žena, která přicestovala ze Sýrie, kde obdržela výcvik od teroristických skupin. Nyní je ve vězení, uvedly agentury.

Žena, která měla v úmyslu útočit s použitím výbušného pásu, se podle ministerstva vnitra vrátila ze Sýrie do Tuniska přes Turecko 10. ledna. Akci podle ministerstva plánovala v Sýrii, kde strávila rok a získala výcvik od teroristů.

Tuniské úřady v posledních letech zmařily většinu plánovaných atentátů a na útoky reagovaly efektivněji, píše agentura Reuters s odkazem na západní diplomaty. V listopadu policie v hlavním městě Tunisu postřelila extremistu, který na strážníky zaútočil s nožem a sekáčkem.

Zdroj: ČTK
Další zprávy