Dva a půl roku po rozvodu zase spolu. Štěpánek tvoří pár s Vaidišovou

Rodinná pouta pokračují. Štěpánek se vrátil k Vaidišové
Před časem bulvární média spekulovala o Štěpánkově vztahu s televizní moderátorkou Innou Puhajkovou, bývalou přítelkyní Jaromíra Jágra.
Předtím Radek Štěpánek chodil s českou tenisovou jedničkou Petrou Kvitovou, ale jejich vztah nevydržel ani rok. "Skloubit kariéru vrcholového tenisty s partnerským životem je někdy prostě nemožné," řekla Kvitová deníku Blesk.
I Petra Kvitová si po konci "tenisového" vztahu našla náhradu - hokejistu Radka Meidla, jenž letos odehrál 12 zápasů v extraligovém Třinci. Podle posledních informací vstoupí zamilovaný pár do manželského svazku.
Ještě před Radkem Štěpánkem chodila Petra Kvitová s mladým talentem Adamem Pavláskem. Vztah trval něco přes dva roky.
Foto: ČTK
Sport Sport
13. 2. 2016 11:17
V noci z pátku na sobotu kolem druhé hodiny ranní oznámil tenista Radek Štěpánek na svém facebookovém profilu zajímavou novinku z osobního života.

Praha - V noci z pátku na sobotu kolem druhé hodiny ranní oznámil tenista Radek Štěpánek na svém facebookovém profilu zajímavou novinku z osobního života. Úspěšný daviscupový reprezentant opět tvoří pár se svou bývalou manželkou tenistkou Nicole Vaidišovou.

"Informuji Vás tady, své fanoušky, o všem důležitém v mém životě, nejen v tom tenisovém. A tak se s vámi podělím i o jednu osobní záležitost. Jsme s Nicole opět pár, takže, až nás spolu potkáte, tak se nedivte," napsal sedmatřicetiletý rodák z Karviné.

Bývalá sedmá hráčka světa se za Štěpánka provdala 17. července 2010 v katedrále svatého Víta na Pražském hradě. Manželství trvalo tři roky, soud manželský pár rozvedl v roce 2013.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Pospíšil dál povede pražskou TOP 09, chce ji připravit na komunální volby

Bývalý ministr spravedlnosti a europoslanec Jiří Pospíšil obhájil vedení pražské organizace TOP 09. Získal podporu víc než tří čtvrtin z 97 hlasujících. Pospíšil řekl, že si váží silné podpory, která znamená, že TOP 09 je v hlavním městě jednotná, což v minulosti nebylo.

Za prioritu pro další mandát považuje Pospíšil přípravu na komunální volby v příštím roce. "Začne hned po volbách sněmovních," řekl. Bude podle něj třeba připravit program, ale i případná jednání o koalici.

V čele pražské organizace TOP 09 stojí Pospíšil dva roky. "Podařilo se nám uspět v senátních volbách a dle mého i zlepšit spolupráci magistrátu s městskými částmi, kde má TOP 09 silné zastoupení. Cíle, se kterými jsem před dvěma lety kandidoval, byly, myslím, naplněny," uvedl.

Zdroj: ČTK
Další zprávy