reklama
 
 

Draci Brno v baseballovém Poháru CEB bez problému přehráli Minsk

7. 6. 2017 22:03
Draci Brno vyhráli v úvodním zápase Poháru CEB nad Minskem 12:2. Další český zástupce Eagles Praha ale podlehl chorvatské Olympii Karlovac 3:11.

Brno/Praha - Draci Brno vstoupili do baseballového Poháru CEB jednoznačným vítězstvím 12:2 nad Minskem. Naopak Eagles Praha podlehli ve skupině A chorvatské Olympii Karlovac 3:11.

Dvacetinásobní čeští mistři Draci už po třech směnách získali čtyřbodový náskok. "Vítězství se ale nerodilo lehce. Výrazně nám k němu pomohly dva homeruny Terrella Joyce. Jeden byl tříbodový a druhý dvoubodový. Bez nich bychom měli problémy," řekl ČTK manažer Draků Arnošt Nesňal.

Naopak Eagles nezachytili nástup Karlovace. Soupeři nabídli získat v úvodních dvou směnách pět bodů a zápas se jim už nepodařilo zvrátit.

Eagles se nedokázali prosadit proti dobře házejícímu zámořskému nadhazovači Chorvatů a v obraně udělali několik chyb, které Karlovac trestal. "Je to pro nás těžká prohra, nedokázali jsme se prosadit zejména v útoku," popsal Joe Wittig, jenž byl se dvěma hity nejlepší pálkař Eagles.

Baseballový Pohár CEB:

Skupina A (Praha):

Eagles Praha - Olimpija Karlovac (Chorv.) 3:11, Templiers Senart (Fr.) - Biothechkomanda (Ukr.) 3:2.

Skupina B (Brno):

Draci Brno - Minsk 12:2, Nada Split - Therwil Flyers (Švýc.) 11:7.

autor: ČTK | 7. 6. 2017 22:03

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama