Vítěz Tour z roku 1997 Ullrich byl zatčen na Mallorce. Kvůli napadení Pittova parťáka

ČTK ČTK
4. 8. 2018 15:43
Bývalý německý cyklista Jan Ullrich, vítěz Tour de France z roku 1997, byl na Mallorce zatčen za násilné vniknutí do sousedova domu a vyhrožování. Čtyřiačtyřicetiletý olympijský vítěz ze Sydney se tak bude znovu zodpovídat před soudem. Loni ve Švýcarsku dostal podmínečný trest na 21 měsíců za nehodu v opilosti. Podle španělského tisku byl napadeným sousedem Ullrichův krajan, herec a režisér Til Schweiger, který se proslavil rolí seržanta Huga Stiglitze po boku Brada Pitta v Tarantinově filmu Hanební pancharti. Policie ale totožnost souseda nepotvrdila.
Jan Ullrich
Jan Ullrich | Foto: Reuters
 

Právě se děje

před 20 minutami

Biatlonisté získali na juniorském MS bronz ve štafetě

Biatlonisté Tomáš Mikyska, Vítězslav Hornig, Jonáš Mareček a Mikuláš Karlík získali na mistrovství světa juniorů bronz ve štafetě. České juniorky Tereza Voborníková, Tereza Jandová, Eliška Teplá a Klára Polednová obsadily 13. místo. Oběma kategoriím dominovaly francouzské týmy.

Mikyska rozběhl štafetu výborně a předával na třetím místě v kontaktu s čelem, Hornig posunul tým na druhou pozici, na níž Čechy udržel i Mareček. Karlík, který už na šampionátu získal stříbrnou medaili ve sprintu, ale musel na posledním úseku celkem šestkrát dobíjet a o jednu příčku si pohoršil. Stupně vítězů ale s přehledem uhájil.

Další zprávy