Sagan na tréninku upadl, poté se "pochlubil" škaredými zraněními. Ale žiju, napsal

Sport Sport
28. 1. 2021 11:13
Slovenský cyklista Peter Sagan se ve středu na sociálních sítích pochlubil novými zraněními, která si přivodil na tréninkové vyjížďce den po svých narozeninách.

"Moc děkuju za vaše blahopřání. Mám za sebou krásný šestihodinový trénink v krásném počasí. A také nové škrábance a jizvy. Ale stále žiju, což je dobře. Na tyhle narozeniny určitě nezapomenu," uvedl čerstvě jednatřicetiletý Sagan ve videu, které sdílel na sociálních sítích. 

Sedminásobný šampion bodové klasifikace na Tour de France pak večer ještě zveřejnil fotografii, na které se mu o rozsáhlé odřeniny stará bratr Juraj. "Žiju a jsem v pohodě, takže všechno v pořádku," napsal k fotkám hvězdný jezdec stáje Bora-Hansgrohe.  

Do startu nové sezony má každopádně Sagan ještě dost času na zacelení ran i načasování formy. Poprvé by se měl představit na klasice Omloop Het Nieuwsblad, která se jede na konci února. 

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Očkování v USA jde rychle, Universal odkládá premiéru filmu Rychle a zběsile 9 už jen o měsíc

Jen o měsíc odkládá filmové studio Universal velkorozpočtový snímek Rychle a zběsile 9, který měl také do českých kin dorazit koncem května. Nově se s premiérou počítá na 25. června, píše agentura Reuters. Podle ní se hollywoodská firma vlastněná nadnárodním konglomerátem Comcast snaží vytipovat dobu, kdy se do biografů bude moci vrátit co nejvíce lidí, aby z prodeje vstupenek zaplatila náklady. Snímek měl rozpočet přes 200 milionů dolarů, v přepočtu 4,4 miliardy korun.

Universal film odložil jen o měsíc. Podle Reuters to dokazuje, že studio vkládá naděje do rychlého průběhu očkování v USA a Kanadě, které společně tvoří největší filmový trh světa. V New Yorku se sítě biografů AMC, Cineworld či Cinemark po roční pauze způsobené pandemií znovu otevřely tento pátek. Provozovatelé doufají, že v lukrativní letní sezóně už na velkorozpočtové filmy jako Rychle a zběsile 9 přitáhnou opět davy nyní již naočkovaných diváků. Jako první má do kin 7. května zamířit Black Widow, ve které stejnojmennou superhrdinku hraje Scarlett Johanssonová.

Zdroj: Reuters
Další zprávy