Soutěž: Víte, kdo vlastní Etixx Quick-Step? Pak můžete vyhrát podepsaný cyklistický dres

Sport Sport
Aktualizováno 25. 7. 2016 10:35
Ve Francii vrcholí cyklistická Tour de France. Vyhrajte během prestižního závodu cyklistické ceny, které pro vás připravilo Aktuálně.cz ve spolupráci se stájí Etixx Quick-Step.
Podepsaný dres, bidony, čepice. I to můžete vyhrát v soutěži Aktuálně.cz a stáje Etixx Quick-Step
Podepsaný dres, bidony, čepice. I to můžete vyhrát v soutěži Aktuálně.cz a stáje Etixx Quick-Step | Foto: Aktuálně.cz

Podepsaný cyklistický dres stáje Klein Constantia, ve kterém Enric Mas vyhrál letošní Tour de Savoi, originální bidony, čepice a další cyklistické vybavení. To vše vyhráli v soutěži, kterou při příležitosti Tour de France pořádali Aktuálně.cz a stáj Etixx Qiuck-Step, čtenáři serveru Aktuálně.cz.

Při velkém množství správných odpovědí na zadané otázky rozhodoval o vítězi hlavní ceny tip na počet účastníků v soutěži. Nejblíže byl správnému číslu, tedy 1148, byl Jaroslav Zelenka, který tipoval 1137 soutěžících. Na jeho adresu poputuje dres, bidon a čepice. Dalších soutěžící se mohou těšit na menší ceny, kontaktováni budou v průběhu týdne.

Pokud jste nevyhráli, nezoufejte, už brzy pro vás nachystáme další soutěže o sportovní ceny.

Poznámka redakce: Zdeněk Bakala, který je majitelem stáje Etixx - Quick-Step, vlastní zároveň vydavatelství Economia, pod nějž patří i Aktuálně.cz.

Odesláním soutěžního formuláře souhlasím se zařazením všech osobních údajů uvedených v soutěžním formuláři v rámci této soutěže (dále jen "údaje") do databáze společnosti Economia, a. s., se sídlem Pernerova  673/47, PSČ 186 00, IČ: 28191226 (dále v tomto odstavci jen "správce"), a s jejich následným shromažďováním a zpracováváním, manuálně nebo elektronicky, a to včetně zpracování dalším zpracovatelem na základě písemné dohody se správcem za účelem předání cen a zajištění platebních transakcí, včetně souvisejících provozních činností, dále pro marketingové účely správce, tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích, zájezdech a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu nutnou k naplnění výše uvedených účelů, nejdéle však do odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů. Tím není dotčeno zpracování osobních údajů po dobu stanovenou příslušnými právními předpisy. Zároveň beru na vědomí, že mám práva dle § 11, 21 zák. č. 101/2000 Sb., tj. zejména, že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas mohu bezplatně a písemně kdykoliv na adrese správce či zpracovatele odvolat, mám právo přístupu k osobním údajům a právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci, atd. Odvolání tohoto souhlasu před ukončením doby trvání soutěže má za následek mé vyřazení ze soutěže. V případě pochybností o dodržování práv správcem či zpracovatelem se mohu na správce obrátit a případně se rovněž mohu obrátit s podnětem přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů se sídlem Pplk. Sochora 27, Praha.

 

Právě se děje

před 17 minutami

Zpomalování růstu cen se v březnu zastavilo, inflace stoupla na 2,3 procenta

Meziroční inflace v březnu stoupla z únorových 2,1 procenta na 2,3 procenta. Zpomalování meziročního růstu spotřebitelských cen v Česku se po sedmi měsících zastavilo. Vyplývá to z údajů, které v úterý zveřejnil Český statistický úřad (ČSÚ). Inflace předtím vytrvale klesala od loňského července, kdy dosáhla 3,4 procenta. Analytici odhadovali, že březnová meziroční inflace bude činit až 2,4 procenta. Meziměsíčně ceny vzrostly v březnu o 0,2 procenta.

Největší podíl na březnovém meziročním zvýšení inflace měl podle statistiků růst cen pohonných hmot. "Průměrná cena benzinu Natural 95 byla 30,47 koruny za litr a jednalo se o nejvyšší hodnotu od loňského února. Průměrná cena motorové nafty pak byla 29,14 koruny za litr a šlo o nejvyšší cenu od loňského března," sdělila vedoucí oddělení statistiky spotřebitelských cen ČSÚ Pavla Šedivá.

Zdroj: ČTK
před 22 minutami

Sto dnů před startem OH v Tokiu mají Češi jistých jen 44 míst

Sto dnů před zahájením odložených olympijských her v Tokiu má česká výprava zajištěných 44 účastnických míst, z toho 12 na jméno. Sportovní ředitel Českého olympijského výboru Martin Doktor věří, že do konce kvalifikačních bojů by se toto číslo mohlo přehoupnout přes stovku. Na předchozích letních hrách v Riu de Janeiro v roce 2016 startovalo 104 českých sportovců, nejméně od OH 1956 v Melbourne.

"Přáli bychom si, aby ve výpravě bylo víc než sto sportovců. Hodně bude záležet na tom, zda uspějí basketbalisté," řekl Doktor. Satoranského a spol. čeká necelý měsíc před startem her náročná kvalifikace v Kanadě, ostatní kolektivní sporty už šanci na postup ztratily.

před 23 minutami

Slovák odsouzený v Česku za propagaci teroristického hnutí podal stížnost

Slovák Dominik Kobulnický, jenž si má odpykat pět let za propagaci teroristického hnutí, podal ústavní stížnost. Jde o poslední šanci, jak zvrátit rozsudek, který loni v listopadu potvrdil Nejvyšší soud. Podání stížnosti je patrné z justičních databází. Podle mluvčí Ústavního soudu Miroslavy Číhalíkové Sedláčkové o podnětu zatím není rozhodnuto.

Muž ve svém pražském bytě skladoval chemikálie, ze kterých by bylo možné vyrobit výbušninu. Na Facebooku pak sdílel fotografie a příspěvky radikálních islamistů. Městský soud v Praze mu uložil šest a půl roku vězení. Uznal jej vinným z obecného ohrožení a z propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka - konkrétně takzvaného Islámského státu a Kavkazského emirátu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy