reklama
 
 

Soutěž: Víte, kdo vlastní Etixx Quick-Step? Pak můžete vyhrát podepsaný cyklistický dres

Aktualizováno 25. 7. 2016 10:35
Ve Francii vrcholí cyklistická Tour de France. Vyhrajte během prestižního závodu cyklistické ceny, které pro vás připravilo Aktuálně.cz ve spolupráci se stájí Etixx Quick-Step.

Podepsaný cyklistický dres stáje Klein Constantia, ve kterém Enric Mas vyhrál letošní Tour de Savoi, originální bidony, čepice a další cyklistické vybavení. To vše vyhráli v soutěži, kterou při příležitosti Tour de France pořádali Aktuálně.cz a stáj Etixx Qiuck-Step, čtenáři serveru Aktuálně.cz.

Při velkém množství správných odpovědí na zadané otázky rozhodoval o vítězi hlavní ceny tip na počet účastníků v soutěži. Nejblíže byl správnému číslu, tedy 1148, byl Jaroslav Zelenka, který tipoval 1137 soutěžících. Na jeho adresu poputuje dres, bidon a čepice. Dalších soutěžící se mohou těšit na menší ceny, kontaktováni budou v průběhu týdne.

Pokud jste nevyhráli, nezoufejte, už brzy pro vás nachystáme další soutěže o sportovní ceny.

Poznámka redakce: Zdeněk Bakala, který je majitelem stáje Etixx - Quick-Step, vlastní zároveň vydavatelství Economia, pod nějž patří i Aktuálně.cz.

Odesláním soutěžního formuláře souhlasím se zařazením všech osobních údajů uvedených v soutěžním formuláři v rámci této soutěže (dále jen "údaje") do databáze společnosti Economia, a. s., se sídlem Pernerova  673/47, PSČ 186 00, IČ: 28191226 (dále v tomto odstavci jen "správce"), a s jejich následným shromažďováním a zpracováváním, manuálně nebo elektronicky, a to včetně zpracování dalším zpracovatelem na základě písemné dohody se správcem za účelem předání cen a zajištění platebních transakcí, včetně souvisejících provozních činností, dále pro marketingové účely správce, tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích, zájezdech a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu nutnou k naplnění výše uvedených účelů, nejdéle však do odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů. Tím není dotčeno zpracování osobních údajů po dobu stanovenou příslušnými právními předpisy. Zároveň beru na vědomí, že mám práva dle § 11, 21 zák. č. 101/2000 Sb., tj. zejména, že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas mohu bezplatně a písemně kdykoliv na adrese správce či zpracovatele odvolat, mám právo přístupu k osobním údajům a právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci, atd. Odvolání tohoto souhlasu před ukončením doby trvání soutěže má za následek mé vyřazení ze soutěže. V případě pochybností o dodržování práv správcem či zpracovatelem se mohu na správce obrátit a případně se rovněž mohu obrátit s podnětem přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů se sídlem Pplk. Sochora 27, Praha.

autor: Sport | 24. 7. 2016 9:28

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama