Nebe, Peklo, Ráj za jediný den. Biker Maroši vám ukáže taje Českého ráje

yac yac - za podpory: Red Bull logo sponzorovaný obsah
3. 8. 2020 13:01
Dante Alighieri potřeboval v Božské komedii na procházku nebeskými sférami celý den, biker Michal Maroši za stejnou dobu stihl nejen ráj, ale i peklo. Pravda, při procházce Českým rájem mu sice chyběla krásná Beatrice a také očistec přeskočil, zato v perle české krajiny odhalil místa, o která běžný návštěvník zavadí jen náhodou. Pojďte se na ně podívat ve čtyřminutové reportáži.
Moje místo: Michal Maroši (verze CHKO) | Video: redbull.cz

Po oblíbených místech Michala Marošiho se můžete projít ve třetím dílu seriálu Moje místo, který vznikl v dílně společnosti Red Bull.

Upozornění: Na území CHKO Český ráj je možné provozovat cyklistiku pouze na pozemních komunikacích a cyklostezkách. Pro freeride ježdění je zapotřebí mimořádné povolení od vedení CHKO. 

 

Právě se děje

před 25 minutami

Ukrajina vyšetřuje násilnou smrt pracovnice velvyslanectví USA

Ukrajinská policie dnes oznámila, že vyšetřuje násilnou smrt pracovnice amerického velvyslanectví v Kyjevě. Pátrá po podezřelém muži, který na diplomatku zaútočil, informovala agentura Reuters.

"Žena v bezvědomí byla přijata do nemocnice, kde následně zemřela. Při prohledání osobních věcí oběti byl nalezen průkaz totožnosti zaměstnance velvyslanectví USA na její jméno," uvedla policie na Facebooku.

Podle agentury Interfax Ukrajina byla žena nalezena kolemjdoucími se zraněním hlavy v parku na předměstí ukrajinské metropole. Policie ohledává místo činu a vyhlásila pátrání po muži ve věku 30 až 40 let, který je z útoku podezřelý. Americké velvyslanectví incident nekomentovalo.

Zdroj: ČTK
Další zprávy