Koho to vezeme? Posádka auta nemohla uvěřit, "stopnul" si ji zbloudilý cyklista Sagan

O netradiční zážitek se postaral čtyřem italským fanouškům hvězdný cyklista Peter Sagan.
Koho to vezeme? Posádka auta nemohla uvěřit, "stopnul" si ji zbloudilý cyklista Sagan. | Video: Twitter/Francescø

Po skončení druhé etapy Gira d´Italia, v níž v neděli bojoval o vítězství a nakonec dojel na druhém místě, totiž jezdec stáje Bora-hansgrohe za cílovou páskou špatně odbočil, a než se nadál, v uličkách sicilského Agrigenta zabloudil.

Naštěstí narazil trojnásobný mistr světa na auto s fanoušky, kteří ho vzali do vleku a odvezli, kam potřeboval. "Autem taháme Petera Sagana, taková běžná věc," komentoval to jeden člen posádky auta na videu z kamery umístěné uvnitř vozidla, jež scénku nahrála. Video se záhy stalo hitem internetu. Je na něm vidět i to, jak slovenský sympaťák a sedminásobný vítěz bodovací soutěže na Tour de France se zachránci během cesty přátelsky pokecal.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Uzdravený Harden pomohl v NBA Brooklynu k výhře nad San Antoniem

Basketbalista James Harden se po dlouhé pauze vítězně vrátil do sestavy Brooklynu. K výhře 128:116 nad San Antoniem pomohl 18 body, sedmi doskoky a 11 asistencemi.

Harden kvůli zranění vynechal osmnáct zápasů a proti Nets začal jako náhradník, což se mu v NBA stalo poprvé od roku 2012. Na palubovce strávil necelých 26 minut. Nejlepším střelcem Brooklynu byl Landry Shamet, který trefil pět trojek a nasbíral 21 bodů.

Brooklyn nakonec dokráčel k pohodlné výhře, přičemž spolehnout se mohl hlavně na úspěšnost střelby. Téměř 61 procent z pole a 43 procent za tři body.

Nets táhlo osm dvouciferných střelců a v průběhu zápasu měli náskok až 19 bodů. S Hardenem, jenž vynechal 20 z posledních 21 utkání, dosáhli bilance 28-7 a na první Philadelphii ztrácí na východě jen 1,5 zápasu. "Jsme rádi, že je zpět. Dnes jsme ho taky řádně přivítali," těšilo Shameta.

Další zprávy