Do Cavendishe se pustili Saganovi fanoušci. Přestaňte mi vyhrožovat, mám rodinu, prosí cyklista

Sport Sport
6. 7. 2017 8:25
Britský spurtér Mark Cavendish odnesl souboj v cíli čtvrté etapy Tour de France s Peterem Saganem nejen zlomenou lopatkou, ale také vlnou nenávisti, která se na sociálních sítích zvedla poté, co jury vyloučila z Tour slovenského mistra světa. I proto se rozhodl na Twitteru požádat fanoušky, aby s nenávistnými vzkazy přestali. "Je to jen sport a já mám rodinu," sdělil na videu.
Mark Cavendish
Mark Cavendish | Foto: ČTK

Praha - Nepříjemnou dohru má pro britského cyklistu Marka Cavendishe úterní kolize s Peterem Saganem. A nejde jen o zlomenou lopatku, kvůli které musel z letošního ročníku Tour de France odstoupit. 

Na jeho socíálních účtech se totiž krátce po incidentu začaly objevovat nenávistné vzkazy, v nichž mu někteří "fanoušci" Sagana vyčítali, že může za vyloučení slovenského cyklisty z Tour. 

"Každý má právo na svůj názor," uvedl Cavendish na videu, jež zveřejnil na svém Twitteru. "Ale sprosté komentáře a výhružky mně a mé rodině si rozhodně nezasloužím. 

"Já sám vůči Saganovi nechovám zášť. Naopak, já sám se ho zastávám," dodal Cavendish. 

Tour už bez Sagana a Cavedishe pokračovala ve středu pátou etapou, kterou vyhrál Fabio Aru, do žlutého dresu se posunul Chris Froome. Dnes čeká peloton 216 kilometrů dlouhý přejezd z Vesoulu do Troyes.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Americký prezident Donald Trump prohlásil, že opustí Bílý dům, pokud sbor volitelů zvolí novým prezidentem demokrata Joea Bidena

Zdroj: ČTK
Další zprávy