Další doping v sedle: cyklokrosová hvězda Betsemaová brala steroidy

ČTK ČTK
6. 4. 2019 10:39
Špičková nizozemská cyklokrosařka Denise Betsemaová je suspendována za pozitivní dopingový test. Vzorek obsahující steroidy odevzdala podle mezinárodní federace UCI 27. ledna po závěrečném závodu Světového poháru v Hoogerheide. Šestadvacetiletá Betsemaová má bronzovou medaili z loňského mistrovství Evropy. Letos na světovém šampionátu v dánském Bogense skončila čtvrtá. Podezření z dopingu odmítla a má možnost požádat o kontrolní analýzu B vzorku. Loni na konci listopadu Betsemaová vyhrála v Koksijde v Belgii poprvé závod Světového poháru. O týden dříve startovala v Táboře, kde dojela pátá.
Nizozemská cyklokrosařka Denise Betsemaová
Nizozemská cyklokrosařka Denise Betsemaová | Foto: Reuters
 

Právě se děje

před 5 hodinami

Nováček Granada dál stíhá ve španělské lize vedoucí Real

Nováček španělské fotbalové ligy Granada porazila Pamplonu 1:0 a v tabulce je druhá o bod za Realem Madrid. "Bílý balet" ji v minulém kole v souboji o první místo zdolal 4:2. Na čtyřbodový rozdíl může Granadě znovu odskočit v sobotním utkání na Mallorce.

O vítězství Granady nad Pamplonou rozhodl v 38. minutě hlavičkou po standardní situaci portugalský obránce Domingos Duarte, který skóroval i před dvěma týdny proti Realu.

Další zprávy