Cviky siláků na lanech i Ledecká ve vzduchu. To byl Král bílé stopy

Ester Ledecká je Královnou bílé stopy.
Korunu pro Krále bílé stopy po roce obhájila snowboardistka a lyžařka Ester Ledecká.
Ocenění si vysloužila triumfem v celkovém hodnocení Světového poháru i titulem mistryně světa. Obojí díky slalomu na snowboardu.
Sportovkyně pojali večer i co se týče oblečení trochu neformálně. Na obrázku crossařky snowboardistka Ester Ledecká a lyžařka Andrea Zemanová.
Celý večer se odehrával v prostorách Jatek 78 v pražských Holešovicích, kde má své sídlo divadelní soubor Cirk La Putyka.
Foto: Tomáš Liška
Miroslav Harnoch Tomáš Liška, Miroslav Harnoch
20. 5. 2017 8:08
Podívejte se na obrázky z vyhlášení Krále bílé stopy, ankety pro nejlepšího lyžaře sezony.
 

Právě se děje

před 17 minutami

Počítačovou síť radnice Prahy 3 napadl virus, úřad bude uzavřený

Počítačovou síť radnice Prahy 3 napadl virus. Lidé se tak nemohli s úřadem elektronicky spojit. Technici městské části stále pracují na nápravě, radnice bude kvůli tomu bude ve středu uzavřena. Vyplývá to z informací na facebooku Prahy 3, na které upozornil server Computerworld. Radnice vyzvala občany, aby místo e-mailů zatím raději s úřadem komunikovali po telefonu.

před 1 hodinou

Hokejista Edmontonu je kvůli krvácení do mozku v kómatu

Hokejista Edmontonu Colby Cave skončil kvůli krvácení do mozku na jednotce intenzivní péče. Lékaři v nemocnici v Torontu museli pětadvacetiletého útočníka uvést do umělého spánku. Informovali o tom zástupci klubu na sociálních sítích.

Před přerušením sezony odehrál Cave v NHL jedenáct zápasů za Oilers, na farmě v AHL nastoupil ke 44 duelům. Celkem má v NHL v dresu Bostonu, který ho v roce 2015 angažoval jako nedraftovaného hráče, a Edmontonu na kontě 67 utkání. Do statistik si zapsal devět bodů za čtyři góly a pět asistencí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy