Curry si za pět let v NBA může vydělat 201 milionů dolarů

ČTK ČTK
1. 7. 2017 9:13
Hvězdný basketbalista Stephen Curry má v mistrovském celku NBA Golden State Warriors přichystanou rekordní smlouvu. Dvojnásobný držitel ocenění pro nejužitečnějšího hráče ligy by si měl podle zámořských médií za pět let vydělat 201 milionů dolarů (4,6 miliardy korun). Devětadvacetiletý rozehrávač pomohl Warriors k dvěma titulům. V uplynulé sezoně dostal od klubu 12 milionů dolarů. Novou smlouvu může podle pravidel ligy podepsat nejdříve 6. července.
Stephen Curry.
Stephen Curry. | Foto: Reuters
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 26 minutami

KLDR odpálila podle Soulu balistickou raketu krátkého doletu

KLDR odpálila do moře balistickou raketu krátkého doletu, informovala agentura AP s odvoláním na jihokorejskou vládu. Střela spadla zřejmě do vod mimo japonskou výlučnou ekonomickou zónu, uvedla agentura Kjódó. Severokorejský velvyslanec při OSN zhruba v téže době na Valném shromáždění OSN v New Yorku vyzval Spojené státy, aby upustily od "nepřátelské politiky" vůči Severní Koreji.

Vypuštění rakety nepředstavuje okamžitou hrozbu pro americký personál, území ani pro spojence USA, sdělila v reakci armáda Spojených států, která má v Jižní Koreji na 28 000 vojáků. Odpálení střely však podle ní "zdůraznilo destabilizující dopady nedovoleného" severokorejského zbrojního programu.

Testy balistických raket zakazují KLDR rezoluce Rady bezpečnosti OSN. Soul nejprve informoval o blíže neurčené střele, kterou KLDR odpálila do moře východně od svých břehů. Japonsko už tehdy uvedlo, že by mohlo jít o balistickou raketu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy