Co je to za smrad? Šafářová se utkala s Azarenkovou a spol. v čichací soutěži

Sport Sport
11. 4. 2016 18:46
O kuchařích se ví, že mají skvěle vyvinuté čichové ústrojí. Ale jak jsou na tom tenistky? To se rozhodli zjistit organizátoři každoroční tenisové show přehlídky, plesu Taste of Tennis, který jako každoročně hostilo Miami.
Káva, pomeranč, opalovací krém a tenisové míčky. Poznali tyto předměty tenisté jen pomocí svého nosu? Podívejte se sami. | Video: Youtube

Miami – O kuchařích se ví, že mají skvěle vyvinuté čichové ústrojí. Ale jak jsou na tom tenisté? To se rozhodli zjistit organizátoři každoroční tenisové show přehlídky, plesu Taste of Tennis, který hostilo Miami.

Pachového testu se zúčastnili Viktoria Azarenková, Belinda Bencicová, Kristina Mladenovičová, Heidi El Tabakhová, Sam Querrey a Češka Lucie Šafářová.

Káva, pomeranč, opalovací krém a tenisové míčky. Tyto předměty čekaly na tenisty v papírových pytlících. Nejvíce jim dal zabrat pomeranč a krém, okamžitě pak všichni poznali své pracovní náčiní.

"Joo, to znám moc dobře. Ten zápach cítím vždycky, když rozhodčí řekne, že podáváme s novými míčky a já jdu na servis," smála se například francouzská kráska Mladenovičová.

 

Právě se děje

před 5 minutami

Deník N žaluje Zemanovu kancelář, protože neposkytuje informace některým médiím

Deník N podal žalobu na Kancelář prezidenta republiky kvůli tomu, že od konce května odmítá poskytovat informace některým médiím. V prohlášení na svém webu v pondělí list uvedl, že prezidentská kancelář je úřad jako každý jiný a nemůže si vybírat, zda bude plnit své povinnosti a dodržovat zákony. Mluvčí Pražského hradu Jiří Ovčáček napsal, že mu krok deníku "nestojí za jednu jedinou reakci".

Zdroj: ČTK
Další zprávy