Chorvatskému bojovníkovi uřízl kombajn prst. V MMA jsem utrpěl horší zranění, tvrdí

Sport Sport
15. 10. 2019 7:25
Chorvatský bojovník MMA Zoran Djodj přišel během práce na poli o část malíčku. Přesto hodlá pokračovat v zápasech v oktagonu.

Jednatřicetiletý Chorvat z obce Ferdinandovac u maďarských hranic si úraz způsobil, když kombajnem sklízel kukuřici. Chvilka nepozornosti ho stála kus malíčku. Djodj se sice pokoušel stroj zastavit, ale bylo pozdě. Místo, aby se hned rozjel do nemocnice, dokončil nejprve práci, a až pak se vydal za lékaři. Ti už nebyli schopni mu kus malíčku zachránit a přišít zpátky.

"Tohle není zranění, které by mě zastavilo v zápasení," mávl zraněnou rukou chorvatský tvrďák. "Dokonce mě ani nenapadlo, že bych měl odložit svůj příští fight," doplnil.

V sobotu tak vyzve v Rakousku žijícího čečenského bojovníka Tarhana Ibragimova přezdívaného Hulk. "Jsem zvyklý na mnohem větší bolest v zápasech MMA. Zranění tam bolí mnohem víc než tohle, kdy mi stroj uřízl prst," prohlásil Djodj, jenž má z 25 duelů bilanci 11 výher, 13 porážek a jedna remíza.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy