Češky získaly medaili v aerobiku. Citová je vicemistryní světa

ČTK ČTK
21. 10. 2017 11:06
Česká reprezentantka Adéla Citová získala v Leidenu stříbro. Stejný úspěch vybojovali také Michal Toman s Markétou Koblerovou v párech, sestava z Fitness Centra Báry a Hanky Šulcové v kategorii Grande Aerobic a Aerobic team Praha v kategorii Petite Aerobic.
Adéla Citová
Adéla Citová | Foto: Tomáš Liška

Leiden - Adéla Citová se v nizozemském Leidenu stala vicemistryní světa v aerobiku. V královské kategorii šampionátu ji předčila jen Lissa Van Brandeová z Belgie.

Citová navázala na úspěch Kristýny Zahradníčkové, která vybojovala stříbro vloni. Těsně pod stupni vítězů se seřadily Tereza Kudláčková a Tereza Tydlitátová.

Citová skončila druhá i v soutěži trojic společně s Lucií Veličkovou a Zahradníčkovou, jež se v Nizozemsku rozloučila s kariérou. Stříbrné medaile vybojovali také Michal Toman s Markétou Koblerovou v párech, sestava z Fitness Centra Báry a Hanky Šulcové v kategorii Grande Aerobic a Aerobic team Praha v kategorii Petite Aerobic. Brněnský OneClub skončil třetí v Petite Stepu.

Čeští junioři ovládli šest z osmi soutěží, individuální tituly získali Karolína Kudláčková a Radek Dvořák. Dohromady včetně kadetů získala česká reprezentace v Nizozemsku rekordních 47 medailí.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Netanjahu opět hovořil o plánu zabrání části Západního břehu

Izrael si nenechá ujít "historickou příležitost", aby rozšířil svou svrchovanost na části Západního břehu Jordánu, prohlásil dnes izraelský premiér Benjamin Netanjahu. O možné anexi židovských osad na okupovaném Západním břehu hovořil v posledních dnech několikrát. Jde rovněž o jeden z bodů, který je obsažen v koaliční dohodě nové izraelské vlády

Zdroj: ČTK
Další zprávy